Kaimynai mylisi

hmmm… na, mums niekas nebrazdina, berods Laimingas tai jus ne musu kaimynai Cha cha

Susimeskit kaimyneliai ir nupirkit dovanu geresne lova ŠypsenaŠirdis

Jeigu jie tai darytu ant zemes pasitiese parolona, tai tas triuksmas ne taip girdetusi, ir sienas dar apsikaltu tuo paciu - ir jiems ramu ir jums.Šypsena

[quote]LiP rašė:
Jo, blokiniuose girdisi puikiai Cha cha O ypac jei guli prie rozetes Cha cha Tada girdziu, kaip kaimyne ziovauja ir laaaaabai garsiai ciaudo Taip
[/quote]

Būkit atsargūs, per tas rozetes ne tik garsas, bet ir kvapas puikiai sklinda…TūsasCha chaCha chaCha cha

Dainavos rajone… Ne gi jus esat musu kaimynai? Juokiasi

jau geriau mylisi, nei pvz. po kojom grindys dreba, nes kaimynas apacioje DJ suknistas Veee bet mes jam parodem tam bjaurybei, jau mentus kvietem, tai truputi apsispakajino.

eina sau, tai ka pas juos katinas monstras mutantasMirkt negi girdisi kaip katinas begioja??? pati blokiniam name gyvenu, bet tokiu ciudu dar negirdejauMirkt

Taip malonu girdėti kad kažkas dar mylisi,o mano kaimynai mušasi .Tai va kai jie mušasi kviečiam policiją,o po to mes su vyreliu tyliai tyliai kad vaikų nepažadintMyliu

problema ta, kad daugiabučiuose garsas į viršų taip neina kaip į apačią ir jei lova girgžda viršuje - jie apatinės negirdės…

As gyvenu pencininku name, tai tikrai ramu ir tylu. Kartais net noretusi, kad kas nors ir be manes lova pagirgzhdintu ar paaimanuotu Cha chaCha chaCha cha Drovus

Jei tiesiog dulkinasi tai Veee, o jei graziai (pagal garsus) mylisi tai Myliu Kad net pati uzsinoresi…

As ir sakau, kad norisi paklausyti, kaip kiti mylisi MyliuApkabinimasApkabinimasApkabinimas o pencininkai tik gincijasi ir man pamokymus zharsto Liūdnas

Bajeris ta tema:

kai mes baigdavome, tai net kaimynai uzsirukydavo…

tai varom pas tave orgijas sukelsim, tada pensininkai isilakstys Juokiasi

Flirtas Juokiasi Cha cha …aga, laukiu sveciuose Cha cha Juokiasi

proshla liubov, zaviali pomidory…Juokiasi

o kaip sianakt? prisijunget ar vel kaimynai solo vareCha cha

o pas mane tokie kaimynai buvo, kad priešais name gyveno ir pro langus žiūrėdavo, tai pas mane amžiani turėdavo būti užtrauktos užuolaidos. kartą, kai jau sirpo reikalas, pribėgau prie lango užtraukti užuolaidų, o ten kaip visada sėdi tetulytė, nu aš gi išdykusi, tai parodžiau liežuvį ir užtraukaiu užuolaidas. po to truputį aprimo.