Kaimynai mylisi

Myliu Kaimynai mylisi Apkabinimas

Turime labai saunius ir jaunus kaimynus… labai aistringus, garsius naktimis ir ne tik Širdis. Kartais nei zadintuvo nereikia, pabundame nuo lovos takto. Mazajai sakome, kad kaimynai naktimis "baldus perstatyneja" Laimingas Nesinori su kaimynais santykiu gadinti. Neismanau kaip jiems pasakyti, kad ir mes netiesiogiai ju meiles reikaluose dalyvaujame. Tiesiai sviesiai jiems pasakyti ar kokiu aplinkiniu budu… na pvz. laiska parasyti Šypsena

xixixi, o tu su sluota i lubas/grindis pabelsk ju lovos girzgzdesio taktu Cha cha

Kaip gerai, kad aš tokių kaimynų neturiu Apakęs Mirčiau iš pavydo Cha cha
Kažkada teko klausytis stuksėjimų į sienas ir radiatorius… Nekaltas tik juoką kelia… ir veikia trumpai… Cha cha Geriau jau rašytinius "kaimynų pastebėjimus ir rekomendacijas" į pašto dėžutę įmestų. Mirkt
Beje, su laiku šis veiksmas kiek suretėja - čia paguodai. Tik tada ims žadinti mažiuko verksmai Drovus. Dar kiek vėliau - dieną bildės mažos kojytės, o naktį - vėl lova Myliu
nebent šeimos scenarijus sutriktų - jie bartųsi, ji verktų ar garsiai koliotų vyrą, vaikai klyktų ir dužtų indai. Arba eidama vėlai vakare ant laiptų rastum girtą kaimyną, kurio neįsileidžia į namus… Nekaltas
(aš pvz. atsakinėju vaikams į klausimus apie tokius reiškinius, nes aplink niekas jau seniai nebebilda)

Susimeskit kilimui ir tvirtai lovytei, ir kaimynam bus gerai ir jums ramu Cha cha

Nu gerasŠypsena GirtasApkabinimasJuokiasi

Man idomu kokiam tvarte gyveni kad taip viskas girdisi ar lokatorius visu galingumu ijungusi esi.

o jus tuo paciu atsakykit

Buvo ir pas mane tokie kaimynaiTaip Juoka man sukeldavo ir tiekJuokiasi
Dabar persikrauschiau i pensininku namaTaip
Tylu ramu…Cha cha

Nekaltas… mano kaimynai matyt nesimyli… arba tai daro kaip nors ypatingai ramiaiCha cha

Todel ir negaleciau gyventi daugiabuciame, neduok tu dieve. Nei pats gera orgija Apkabinimas su saviske padarysi, nei miegoti normaliai galesi, kai kaimynai baladojasi. Arba triuksmu tol su jais lenktyniausi, kol viskas baigsis visisku organizmo issekimu Cha cha

Kur cia tokie kaimynai, Vilniuje? Nekaltas Ne Koraluose kartais? Cha cha

Jei kaimynas viršuje turi parketą ir nei jis nei tamsta nesivarginot sudėti garso izoliacijos - nereikia net tvarto. Cha cha

Ar tik ne jus busit tie kaimynai? Cha cha

Virs mano buto daznai zmones keiciasi. Tai irgi visokiu garsu esu prisiklausiusi Cha cha Dabar gyvena jauna seimynele, tai, kai tik ateina pusiaunaktis - musasi, o paskui taikosi ir garsiai mylisi. Cha cha Mano vyresniajai jau nebepasakysi, kad jie baldus perstumineja Cha cha Cha cha

Liežuvis tikslinuosi Liežuvis

…yrashyk y magnetofona…ir duok paklausyti…Cha cha

geriausiai padeda pasikalbejimas, bet ir as nedrysciau eiti kalbetis ta tema Drovus
kai mes kai persikelem gyvent i dabartini buta vos musu mazylis vakarais perbega per kambarius pasigirsta sepecio smugis Baisu o mazylis tada su rankyte i grindis dar atgal padauzo. Taigi nusprendem, kad kaimyne nori su mumis pabendraut pasikvietem i svecius issiaikinom, kad ji eina labai anksti gult, jei neuzmiega buna jei blogai. Susuzinojom kuriam kambaryje ji miega ir neleidziam vaikiuko lakstyt i ta kambari vakarais.

O ko jus cia pergyvenat, tai saunu, kad mylisi. Ir jus mylekites Apkabinimas ir garsiai rekit. Blogiau kai vienas/a Nustebęs. As pvz pries keleta metu buvau stazuotej ir gyvenau studentu bendrabutyje, tai nors kauk is noro, kai uz sienos lova bilda, girgzda (ten buvo metalines lovos), o pats vienas esu Žliumbia .
O jei labai trukdo miegoti, tai pasirupinkit garso izoliacija saavo bute.

Musu vaikai tai nenuoramos, todel is apacios bobute (kaip tik buvo nesenai isikelus) nutare skunda rasyk, rinko parasus, bet kiti kaimynai nepasirase (veiksmas Vokietijoj). O virs musu kita bobute gyvena ir jau daznai atveda anukus pasaugot, tai visai malonu, kai mazos kojytes pratipena. Siaip namas, kuriame nuomuojam buta, pastatytas pries 50 metu ir pries pora metu renovuotas.