Kaimietis

Formentorius mažiau, nei 40k kainuoja, netinka Cha cha

Vidaus ir išorės apdaila, geresnės kėdynės, pas mini dar pasirenkamų spalvų led’ai visur Gerai. Excitement package berods vadinasi.

Cupra Formentor Apkabinimas Tikrai geriau imčiau tokią nei Mini arba Tiguan Taip

Dar šviesas pamiršau, mandros LED/ Laser irgi suteikia išskirtinumo. Vidaus led juostos - nx, sport sedynės must, išorės ir vidaus paketai irgi faini dalykai.

Formentorius komplektacijos “į darželį” 1.5Tsi naujas beveik išeina už Tigo atpirkimo kainą Cha cha

Tigo pardavimo kaina labai gera, manau verta parduot TaipJei reik emociju imkit Rav4 plugin. 309ag, sekundziu irgi pakaks Taip Cha chaTiesa uz jo kaina iseina Highlander hybrid, bet manau poreikio tokiam dideliam nera. Mini man nesusipratimas, bet cia individualu Šypsena tada galima nauja Tiga imti benza su 220 ag ar kiek ten Gerai

Tigo pardavimo kaina labai gera, manau verta parduot TaipJei reik emociju imkit Rav4 plugin. 306Ag, sekundziu irgi pakaks Taip Cha chaTiesa uz jo kaina iseina Highlander hybrid, bet manau poreikio tokiam dideliam nera. Mini man nesusipratimas, bet cia individualu Šypsena tada galima nauja Tiga imti benza su 220 ag ar kiek ten GeraiO siaip ta Cupra paziureciau Taip

Šitas mane irgi nusišypsoti privertė. Cha cha Gmc, aš jau turėjau Toyotą, nebeapgausi. Cha cha

Pamiegojau, nu ka gero isrinkot, kiek suprantu RAV? Cha cha

Lada NIVA Patriot. Cha cha Gerai Du vienetus.

Auris>Nu reikėjo pabandyt TaipPlugin tikrai nebus liudnas kaip 2l tdi Cha chaSakyti, kad tuoj atves Yaris Cross jaučiu irgi neverta? Cha chaNzn kainu, bet paziureciau X1 - man patiko Taip

Dar variantas EV paimti jei po miesta vazinejama daugiausia. Kokia Skoda Enyaq, kur telpa i biudžetą Taip

Anksti dar man EV kažkaip, tegul kiti testuoja. Cha cha

Kuo daugiau testuotoju, tuo as greiciau 340i nusipirksiu JuokiasiPirk EV, tikrai ok Cha chaBliamba, nesuprantu as tu EV. 1kkm pajamiau paskutinius, mano rezimu bc rodo 6eur 100km

Draugs draugs, bet pirk EV. Žliumbia Cha cha Gerai

Gal x2? Cha cha

Tai ne tu vazinesi, po 2 metu nusimesi gmc’ui uz tuos pačius Cha chaJuoks be juoko, oriai su tesla 5kkm 300eur. Cia jei naudojantis superchargeriu.

Žliumbia Juokiasi

Pirma kart suabejojau Auriu Juokiasi Cha cha Cha cha

Labai tikėtina, kad pasimajačinsiu ir nieko išvis nekeisiu. Žliumbia