Kaimietis

nezinau, kiek uzmatau pakomplektuotus tigus, nu jopapa anie neblogai ziurisi, baltu klaipedoje su R line ar kokis ten abviesas, yra ne vienas, juodu irgi uzmaciau. nu ziurisi jie. minis. na jis toks norint issiskirt kazkiek, toks rafiskas priejimas Šypsena

Vafli koste, S lyg ir nebūna FWD, diena tau ne veltui. Juokiasi Bet šiaip, manau, Moteris po darželius vaikus vežioti bet kuris “privodas” yra tinkamas. GeraiDr, 29 duoda dabar, mokėta kažkas apie 34-35. Kaip ir neblogai. Cha cha

Hunt, bent jau pirmos kartos Countryman’as važiavo smagiai su teisingu varikliu. Gerai Šiaip, nemyliu aš kažkaip Tigo, gražus - jo, bet nėra jokių man emocijų ant jo, plius labai daug jų gatvėse. Cha cha

Pas broli tigas 19metu allspace Apsvaigęs 20kkm beges. 2l aftomac. Ka zinau, i troike keisciau, bet uz valandos skelbima ideciau pard0t Cha cha tiesiog, nauja masina, baltom sedynem, graziu vairu ir ekranu.

Kadangi turėjau analogišką Tiguaną, o dabar šeimoj analogiškas kaimietis, tai galiu pasakyt, kad priklauso, ko tikimasi ir ko nori. Tiguanas kaip ir viską daro gerai, viskas vietoj, apgalvota, etc, bet emocijų nesukelia. Tiguane geresnė garso izoliacija, labai jaučiasi skirtumas. Gal ir dėl to, kad Tiguane buvau sudėjęs garso/vibro. Standartinis kaimiečio S’as sakyčiau bukas ir tie 141kW nestebuklai, bet čipsai reikalą pataiso, atsisuka apie 180kW. Kaimiečio bagažinė gerokai mažesnė, tad jei aktualus vežimo įdėjimas, reiktų pasimatuot. Bet mini atrodo wayyy geriau (chilli red su black line, stogas, veidrodėliai, grotelės, etc.). Pas mane dar JCW package’as, tai taip irgi, “kitoks nei visi” Cha cha Vairuojasi smagiai, labiau kartingas, nei tigas, bet keistai jaučiasi vairo nulinė zona, toks jausmas, kad jos nėra. Vairas aštresnis. Dėžė ne dsg, o aisin’as, tai staigiai nieko nedaro (nors aka labiau sportiškas softas), šiek tiek yra būūū-bęęę, bet užtat nevelka pavarų, kaip dsg su nauju softu. Kas dar. HK muzika skamba žymiai švariau ir geriau, nei tige Dynaudio. na ir dėmesio gatvėj sulauks daugiau ŠypsenaS’ų fwd yra, tai jei reiki awd, pasicheckink Šypsena

Apibrauk su peintu, kuri čia S versija su FWD?dropbox.com/s/bkcsonh41ir2a6r/Screenshot%202021-07-14%20at %2014.16.08.png?dl=0HC, ne žmonai čia spręsti šiuos reikalus. Cha cha Gerai

Tai ne ne, geriau popsinė audi Šypsena

Hollow, ačiū už palyginimą. Gerai

Auri, po 2 metu jei kas 29 duoda uz tiga, tai tiKk dziaukis, viskio bonke i bardacioka ir gero kelio palinkek Cha cha

HC, mačiau šitą, realiai 24 tikrai bus naujas modelis prekyboje. Argumentas gana reikšmingas.

Taigi tik isvaziuoji is salono kaina krenta 30%, kaip cia taip Cha cha

Aertas, sutinku, bet klausimas ne kiek duoda, o ką geriau/įdomiau gali paimti. Cha cha

Beje, mano žmonai Mini žyyymiau labiau limpa, nei tigas. Bet čia ir nuo žmogaus priklauso.

Nelabai norėčiau ne naujos, nebent koks garantuotas variantas. Prie gero greit priprantama. Šypsena

Manau kaimietis uz tiga tikrai labiau lips. Kaip ir sakei - tigas kaip ir viskas gerai, bet neatsimeni net uz ka gerai. O su kaimieciu vaziuojant net sypsena atsiranda, nes neskaitant akward erginomikos sprendimu kaikuriu MAN pasirode labai gerai subalansuota masina - valdymas, komfortas (salyginis), isvaizda tikrai top tarp konkurentu.

Šiaip, gana keista ta niša 40-50 keur, jei nori kažkokio SUV. Realiai, premiumo normalesniu varikliu negausi, lieka Miniai, Stelvijai su dideliom nuolaidom ir panašūs. DE big 3 tai nekažką pasirinkimų. Blogai Gerai

taigi daug maz i ta tekagorija skoda krenta kazkuri, ne?

Naujas modelis 2024m, dabar 2021, jei gerai pamenu. Kaip tik dabar paėmus, po 3m pasidarai update GeraiBet, kaip ir dažnam automobilyje, reikia imt prikomplektuotą, emocijų suteikia daugiau Cha cha Radau amerikono pricelist’ą kaimiečiui, tai neblogai pasitaškė varneles dėdamas, bet nuo to mums, afteruseriams, tik geriau Cha cha

Formentor

O kas pvz. suteikia daugiau emocijų iš komplektacijos ? Variklis, muzika, kondikas, paprastas autopilotas, auto valytuvai/ šviesos, parkai/kamera - ko dar reikia ?