kai viskas nusibosta

kai viskas nusibosta

ka darot kai viskas igrista? Darbe vejai, su namiskiais ne ka geresni dalykeliai, jauties lyg apskritai nera tau vietos ant sio svietoNustebęs

tai kaip ir nieko. kokias dvi savaites bunu be galo be krasto pikta ir viskas mane nervina. po kurio laiko kazkaip pamazu viskas vel igauna prasme.

**** čierką ir bus visks spalvotai Taip

užsidedu rožinius akinius Pavargęs

Vaziuojiu i gamta ,pabuti vienai,pamastiti…

Kai viskas atsibosta, begu ir kuriu tema "Bangoje"…

perku.chapy

gal i miska vaziuoti… bet pavojinga trupuciuka, uzsigruzinsiu ir nenoresiu is ten listi i civilizacija…

Niu as tai kai man labai labai blogai darau taip:
a) gerai , gerai iš visos širdies pravalau ašarų latakus

Juokiasi

b) tada bevalydama tuos ašarikanalius padaužau pagalvę, bet taip, kad daugiau skaudėtų ne jai,o man ( taip ir pretekstas profilaktiniam pravalymui atsirandaCha cha)
c)kai jau nebeturiu jėgų išvarau į gamtą su fotiku
d)o gamtoje visada ką nors miela ir gražaus randu, gal ne toks ir jau blogas tas gyvenimas
e) o vėliau (gal pamatę sumaitotą pagalvę) visi skuba kur nors manęs kviesti ir nuobodulio Gerai kaip nebūta.Tūsas
Cha cha

viska darau mechanishkai, ir stengiuosi niekam nelisti i akis kiek tai imanoma Drovus po kurio laiko viskas sugrizhta i savo vezhes.

Aš tai stengiuosi nuveikti ką nors,ko seniai neveikiau,pakeliauti ar dar kažką visai naujo.Tai suteikia man naujos energijosTaip,vėl viskas gerai pasidaroŠypsena

Rukau Kietas

Siunciu nxPiktas

ojej…man kiekviena diena vis viskas atsibosta, o paskui pagalvoju kad reikia pabaigti ta ka pradejau…

ir toliau darau Nekaltas

fak nekenciu tokiu dalyku Veee

uzsidarau kambari, pasileidziu labai man brangia muzika ir kartais paverkiu, paskui geriau bunaDrovus

nzn… uzsidaryti nuo visu galimaNekaltas bet ar tai isspres problemas?Ne Tik didziausia beda, kad gal tu problemu nera, tik as pati jas susikuriu, isivaizduoju, kad kazkas negerai, o mane visi ramina ir sako, kad viskas tvarkoj…Nežinau Nors nezinia kas teisus - kazkoks nepasitikejimas aplinkiniais atsirado, atrodo, kad sako viena, o galvoja ka kita…

Apsipusk su draugem!!!Kietas

Einu su draugais pabut. Taip

hmm… mano artimiausias ir pats geriausias draugas - vaikinas, bet kazkaip pradejom nesusisneket paskutiniu metu
Nustebęs