kai susipazystate su zmogum y ka labiausiai kreipiat demesi?

Divinity,atsibodo su tavim gincytis… Nežinau o apie Bitute prasau arba gerai arba…dar geriau.Nu nemegstu,kai ant mano draugu brenda Piktas

nu jau jei as ko noresiu tai man nereikes rasyt, as jau geriau paskambinsiu Šypsena tik tiek kad greitu laiku i klaipeda issikraustau Nekaltas

Isvaizda, manieros, bendravimas. Na, dar (*)(*) dydis Cha cha

oj tu Laimingas tau tai bile kad papai butu ane? Šypsena

Apakęs Apakęs rimtai???pas saviski gyvent ruosies??nu dziaugiuos uz tavi Apkabinimas Apkabinimas bet ir gaila,jog taip toli busi Nežinau Nežinau nu tik viltis rusena,kad kada priimsi Klp… Nekaltas Cha cha

Sakai nori Moteris su dwiem shiknaskylem? Apakęs Gerai vyrs…

Ne tik… Nekaltas Subiniukas irgi wanted ir welcome, nu ir t.t. Cha cha Be to, tau cia ner ko pergyventi, pas tave tikrai viskas ok Gerai

Papai, zmogau, papai! Tokie daiktai del kuriu sukasi pasaulis Girtas

priimsiu Taipna as siaip ruosiuosi dirbti, tai jau kaip ir iseis apsigyvenimas pas ji Šypsena spek kas labiau dziaugiasi del mano darbo-as ar jis Juokiasi

Nu jo… net Cunamiai kyla. Silikona reiktu uzhdraust…

as ir nepergyvenu Šypsena bet zinai pats - kai pvz turi mersedesa, kazkaip keista atrodo kad kiti zavisi tuo Šypsena na ta prasme - tai ka turi, atrodo nieko ypatingo Cha cha

Juokiasi Juokiasi o ku ten dirbsi?bliamba,dziaugiuos kad tau taip susikloste-ir dirbsi ten ir meile ten ,opa Gerai tai reiks kada aplankyt,kai jau isikursi.Nueisim i Global(ar kaip ten dabartine Dada vadinas)pas mani ten draugas barmenu dirba Cha cha

jo, galesim Taip dirbsiu sustru pavadinimu Šypsena regiono vadove Juokiasi ka tai reiskia pati nezinau, nu bet priziuresiu keleta pardoskiu ir duosiu velniu pardavejom Šypsena

Nu wa. kazkam uzhkopinejai gerai, kad Y Brigadinykes ishkele. Gerai

Apakęs wo ba,Bitut,ilindai tu… Cha cha Cha cha nu zek virsininke busi Kietas Kietas maladec Gerai

Divinity jezau koks jumoristas!!! sako tokius kaip tu psichiatras nemokamai priima, ir dar be eiles, gal nori nueit ji pajuokint? Nekaltas nu cia super, zmogaus niekas nekalbina, o pats lenda… man tai geda tavo vietoj butu, bent laseli savigarbos turek…

nu cia ten pat kur jau dirbau…sakau kad i ta pacia pelke brendu Šypsena ziuresim kaip bus Šypsena

Ir cunamiai del papu? Apakęs

Neabejoju kad tau pasiseks,tokie zmones kaip tu neprapuola Taip beje,parasyk kada i privata kaip tu ten patekai.Idomu butu isgirst.Ir vaabshe pakalbesim apie Klp.gal sugalvosim koki apsiputima gera,atsipalaidavima.Kur nors nuleksim.O tai cia stebi benaz Apakęs

Taip jau gyvenime buna - ka turi to neivertini