kai susipazystate su zmogum y ka labiausiai kreipiat demesi?

aisku kad i isvaizda, i ka dar gali kreipt demesi kai zmogaus visai nepazysti Nekaltas

dabar jau nebesigraibau, jau prisigraibiau, tai mane kai pagavo-nebepaleidzia Nustebęs

va va,taip ir buna su tais pasigraibymais Taip matyt,stiprokai suciupai uz uzpakalio,kad dabar niekur nebegali iseiti,gal zmogu uzgavai, tad dabar atsilygini uz jam padaryta zala Nekaltas

jo, dabar tai atsiimsiu uz visas pasaulio nuodemes Nustebęs

atsisuka ir snukin Pavargęs

zvilgsnis-idomus,paslaptingas,rodantis ,kad asmenybe neiline pries mane… Nekaltas tai mane uzveda nerealiai Taip po to atkreipiu demesi i stota,laikysena…veliau apsirengimas.na o toliau tokios smulkmenos,kaip batai,laikrodis ir kvepalai-nu nebuciau kavenska Juokiasi Juokiasi

Bandei sh1knoj medu kopinet? Nekaltas

i shikna ir papus Niam niam Niam niam

ppk,kitaip sakant i uzpakali ir krutine Liežuvis

smaikstumas tai nerealus, net verkt norisi… Liūdnas

Aha… man irgi… Liūdnas

zinoma i storuma… … … pinigin es Cha cha Cha cha Cha cha

Divinity,tavo nuomone shaliska,nes tu pa zhizne bandai priestaraut viskam,ka sako Bitute Taip cia asm.nuoskaudos ,nesutarimai gal… Nekaltas

Mhm Taip Liūdnas ji man igele i Ignoruoju, kai kopinet neleidau…

kazkaip man tokie mazvaikiai nei silta nei salta Nekaltas juoka sukelia ir viskas, daugiau tokiu klounu Šypsena prie ko cia asmeniniai nesutarimai, as dar straipsnio gaut nenoriu uz vaiku tvirkinima Pavargęs

Labas Bitut Labas simtas metu…jau pasiilgt pradejau… Girtas asm.nesutarimai tai,kad …daba net nzn kaip cia paaiskint Juokiasi Juokiasi bet siaip,as zinau,kad del tokiu kaip Divinity tu net pirsto nepajudintum Gerai Bučkis

Divinity,nu sorry.,per geros nuomones apie save.bitute net nekopinetu maniciau pas jumi… Cha cha

Tokias kaip ana, itartinai traukia mana avilys… Nekaltas Sakau, reix apglushyt su dumelka kokia…

banditka aha, simtas metu Apkabinimas simtas pasikeitimu gyvenime pas mane, itariu pas tave irgi Šypsena reiks kada susibegt Mirkt isragaut gerimelius svaigiuosius Šypsena

Bitute,butinai Apkabinimas Apkabinimas ir Presto musu,speju, pasiilgo(ypac tas su akinukais padavalkas Juokiasi nu tu rasyk kada in privatu,paprikolinsim Bučkis