Kai nesugalvoji dovanos;D


Kai nesugalvoji dovanos;D

“Medutis” 1 stiklinė medaus 1 stiklinė cukraus 3 kiaušiniai 200 g sviesto 5 stiklinės miltų 1 šaukštelis kepimo miltelių arba sodos (Kepimo milteliai) Kremas: 1 l grietinės 6 šaukštai cukraus pudros 0,5 šaukšto citrinos sulčių Kiaušinius, medų, cukrų, sviestą sudedame į didesnį dubenį ir 15 min., vis pamaišydami, kaitiname ant garų. Baigdami kaitinti sudedame actu arba citrinos rūgšties tirpalu gesintą sodą (kepimo miltelius). Dar kiek pakaitiname, nukeliame nuo garų ir suberiame miltus, greitai ir gerai išmaišome. Tešlą atšaldome. Tada padalijama į 6 dalis, iškočiojama ir iškepami apvalūs lakštai (prieš kepimą subadyti). Iš tešlos likučių iškepamas lakštas, kuris vėliau sumalamas apibarstymui. Pertepame kremu, pagamintu iš 1 litro grietinės, 6 šaukštais cukraus pudros ir puse šaukšto citrinos sulčių. Aptepame šoną, viršų, apibarstome trupiniais, papuošiame. p.s. kad ir taip stengiaus gražią mešką padaryt,vistiek kreiva išėjo;DDDD

Juokiasi super Gerai svarbu kiek meilės įdėta Širdis

mhm,buvo ir meilės,ir nervų ir visko;D tikiuosi įvertins jubiliatas mano triūsą;D

Super ! Gerai Buciau laiminga toki gavusi ;D Mirkt

Vo Gerai dovana. Cha cha Rimtai. Mirkt

Isprotejes meskiukas zudikas. Kazkaip Bjork klipa prisiminiau Šypsena

nu neišprotėjęs jis,tiesiog mano meniniai sugebėjimai nekokie ;DDD

Geras geras, uzskaitau Mirkt

iškepi ir man tokį.:\

LaimėUž2Litus- kad jis biški reikalauja daug laiko,ir poto virtuvė atrodo kaip iš po karo;DD bet kadanors,Lina,kadanors;DDD

super, as kaip tik dovanos negaliu sugalvoti Cha cha

Saldu :confused:

hmm;] meskina is kazko kito reikejo Nekaltas

{eMPy} kad čia paskubomis viskas gavos,pati manau kad ką nors kito reikėjo,išvis tas meškinas ne į mešką panašus;D bet ir kakava skaniai buvo,nebuvo kartaus kokio tokio skonio:]

o jei rimtai, tai kitą kart kai norėsi išbarstyt papuošimui ką nors - išsikirpk iš popieriaus trafaretą (kad ir atsiprintink meškio siluetą, google visagalėj surastą), ir barstyk per sietelį - gausis geros formos meškis/zuikis/utuchutumas_koks

skanus buvo tortas.niam niam