kai jūs šiandien apsirengusios?

kai jūs šiandien apsirengusios?

Kazkaip apsirengus Mirkt nesedesiu gi nuoga Cha cha
dzinsai,palaidine ka dar pamirsau? Šypsena Šypsena Šypsena

apsirengusi esu labai dalykishkai, ka tik ish egzamino parejau

o tau,HAUSAI,vis tas pats klausmas pasistoja…Cha cha Kadangi siuo metu bangoje bunu ypac retai,tai pasakyk,kas kelinta diena klausi,kaip merginos apsirengusios?Cha cha Bo sito klausei gal pries koki menesiLiežuvis

tai kaip jus mertginos šiandien esate apsirengusios, kai už lango taip karšta.

Sijonas…atvira bliuzele…aukstakulniai…siandien kazkaip issitraukiauŠypsena

as tai wa sedziu nuoga Šypsena tai ka che apie spalwas beshnekesi…

as dabar su melynais dzinsais, pilka palaidinuke, juodais apatiniais - ir kas is to? a, dar pamirsau avalyne: pilkos aukstakulnes basutes.

kai praeita karta sito klausei, buvau labai graziai ir elegantiskai apsirengus (mat buvau darbe)…dabar esu namie…taigi dabar esu su pizamaCha cha : zydra maikute ant petneseliu ir zydri sortukai…

tik niekam nesakyk bo jis tave stebi apsidairykLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Nju esu su zhydra,su rudu bliuskute be pechiu,su rudu sijonuku ir su basutem be kulnem.

O galetum Aš nekaltas

apsirengus paprastai…juoda bliuskute su petneselem,melyni stipriai platejantys dzinsai ir basutes neaukstakulnes…mokslo metai i pabaiga tai nieks nevercia nesiot tos slykscios uniformos…

O kur liemunukas, apatines kelnaites :? Kokios jie spalvos :? Ar su nerinukais ar be :?

to leoKing:

cia jau savaime suprantama kad jie po rubais…o koks tavo reikalas kokia ju spalva Liežuvis

Dabar su apatiniu virsutiniu trikotazuCha cha JuodasCha cha Aciu. Viso geroCha cha Liežuvis Mirkt

sviesiai melyni dzinsai,kuriuos pati pagrazinau necenzuriniais zodzias,pilka maikute ant petneseliu ir siuo metu basa.

apsirengusi…underneath juodus…tada sviesias…ir melyna…tik va basa…bo karsta ziauriai…LiežuvisLiežuvisLiežuvis

HIM 4ever Gerai gera grupe