Kai jauti jog tave smaugia...

Kai jauti jog tave smaugia…

Ar nebuna jums taip, jog ir kaip myletumete savo antraja puse, tiesiog kartais noretumete pabuti vieni, na patys su savim, o jusu antroji puse to niekaip negali suprasti ir traktuoja jog jus jo/jos nemylite? Mane kartais net dusulys ima, kai negaliu nors valandele pabuti viena, kad pavyzdziui galeciau ja skirti pasistaipimui pries veidrodi.Pavargęs

nebunaCha cha

NebunaCha chaEik pas gydytoja

O tu negali atsiskirti ir pabuti be jo pries susitinkant? Nejau 24 valandas per para jus esat kartu?Nejau tu negali pasistaipyti pries veidrodi kai jo nera?

Taip

O jei jo mato- visada apsikabine!!! Na aisku taip nera, bet as nematau nieko blogo, jei noriu nubegt su draugem kavos isgert ir paplelet, o jam atrodo, kad jei myliu tai turiu noret but su juo visada visada visada. Kai bandau, kaip nors paaiskint, sako, kad man tu svarbesne uz draugus ir rinkciausi tave nei ju draugija. Zinoma gera tai girdet, bet kartais…
Gal as cia pati kalta… va vienas gydytis siulo… jei nesuprantat jus vadinasi negaliu ir is jo supratimo laukt…

labai rimta 2 puse turi, jei karta pasakiu nesupranta…

Jei jam nera tokio poreikio taip pat nuo taves atitrukti, tai jis arba namiseda, arba tave myli labiau, nei tu ji! Taip

ble kai pas mane uzsibuna ta antra pusė aš tik ir laukiu , kad ji išeis ar išvažiuos kur, arba pats išvažiuoju, ne tam kad ištvirkauti (nor galima ir taiCha cha) bet šiaip tada esipats sau dievas ir darai ką nori, o ne ką reikėtų, ar dar baisiau ko norėtų ta antra pusė, brrrrrr kaip galima save taip kankinti

buna bet man mano antroji puse nieko priesh neturi

Neeilinis tavo draugasTaipTaipTaipBet jei labai pasistengsi, jis pagaliau supras, kad tau ir aplinkiniai svarbus. Paaiskink, kad gyvenimas nera vien tik judvieju buvimas kartu, kad turi draugiu, tevus ir panasiai ir nori su jais pabuti. Arba pasakyk, kad nori uzsiimti grozio terapija, kuriai susikauti gali tik budama namuose vienaLaimingas

keisk drauga Piktas Meile - ne isipareigojimu buketu grista turi but, o dziaugsmu bunant kartu. ir tai reiskia, kad jei kuris nors vienas nori pabuti atskirai, kitas turi ne liudeti, o suprasti. Blyn abipusio supratimo reikia. Itempta diena, nervai nelaiko, tai gal per stipriai sneku. Siaip turi elgtis taip kaip tau patinka, jis taip pat. Ir zaviausia, kai abu elgiasi kaip jie nori, o tai sutampa - jie buna kartu. O pagrindinis dalykas vienam kita suprasti ir nesiparinti del nieku!

patikek, buna. ir tai labai naturalu. kokia miela ta antroji puse bebutu, bet kai visiskai nelieka laiko pabuti su savimi… tai jau blogai. is to kyla nemazai problemu.

Taip zinau. Atrodo viskas taip tobula, bet kartais tiek problemu tiesiog is nieko…

Keista… matyt vezys…

Panele,kitos dziaugtusi,kad jis lyg istikimas suo glaudziasi prie tavo koju…Matyt jis tave tikrai myli.Bet tu jo nepakankamai.Ir galu gale jus gi dar ne vyras ir zmona,kad taip ribotumet vienas kito laisvalaiki.Pastatyk tu ji viena kart i vieta.

nebuna…net to truksta…kazkaip keista Šypsena

i numirt kart, i gulet dviguliam karstePavargęs

Zinok - puikiai tave suprantu. Pas mane pacia buvo tokia pat situacija. Bet jau baigiu isaiskinti - kad mes neturim riboti vienas kito asmeninio gyvenimo ir laisves bei pomegiu. Ledai prasilauze galbut tada, kai pats daugiau tapo uzimtas Šypsena