Kai aš dirbau "IKI"...

Tas irgi tiesa… Mirkt Kazkada wienoj IT parduotuwej, pardawejau ****. atrashiau, kad klientams demesi reik rodyt wisiems, o ne tik “solidiziam dedei”, prie kurio net du prishoko, vos tik anas iejo. O as turejau 20min laukt, kol teixis pildyt kazkoki blanka, kad man parodytu, kaip weikia norimas pirkt produktas Laimingas. Bet cia jau turbut nekompetencija darbuotoju…

Mhm… Mirkt tai wazhiuok pas bulbashus, kur Lukashenkos rezhimas Mirkt arba i Kuba Cha cha… Wiskam yra ribos…

Divi,as geriau i Sicilija arba Palerma Juokiasi

toks gyvenimas,nieko nepadarysi,bet reikia kovoti del savo garbes ir orumo! Taip

Ziuriu ir graudu darosi. Jau geriau paverkti, patingeti ir bandyti visus itikinti kaip yra blogai Cha cha O savo kaltes niekas ir nepastebi. Juk pats suklydai ir blogai suskaiciavai pinigus. Jei zmogus daro tokias vaikiskas klaidas tik pradejes dirbti, tai kas bus veliau ŠypsenaPaprasciausiai, tas kitas kartu pradejes dirbti buvo geresnis ir tokiu klaidu nedare. Ir cia didelio proto nereikia, norint suvokti, kodel pasirinko ji Šypsena

IKI geraj o ush IKI dar geriau Tūsas nu ce nesuprasi bet px Laimingas Cha cha

kovok uz save…nenusileisk…teisingai kiek galima kenteti… o tokius kai jie reikia pamokuti… Taip Gerai

vaikeli mano mielas mažas vaikeli… dirbo vargšiukas 1 val. viršvalandžių… Juokiasi ar žinai kiek viršvalandžių žmonės dirba kad išmoktų savo darbą? aš dirbdavau po 12 val. irgi už mažą algą, užtat dabar aš galiu diktuoti savo sąlygas… prieš reikalaujant iš kitų ko nors, pirma nuo savęs reikia pradėti…

Cia pries savaite atariau nuo 9 ryto iki 2 nakties Šypsena Ir ka - as vis dar gyvas. Kaip ir naturali atranka - islieka stipriausi Cha cha

Tokia situacija ir ,Senukuos’’… Kietas

Jei mulkis esi nieks nekaltas tik pats Nekaltas

arba arbeit macht frei (darbas islaisvina) Šypsena

man tai truksta zodziu kaip elgiamasi prekybos centruose. as dirbu daugiau kaip puse metu,nemazai tenka dirbti virsvalandziu, pietu pertrauka vos 10 min.,bet ne kasoj dirbu.o mano atlyginimas po 6 men. 450 lt. i rankas Ignoruoju Ignoruojuir dar pastoviai viskas blogai Piktas o pries veja nepapusi. Baisudeja, bet vis geriau nei nieko

i snuki ipist reikejo ir apskusk mokesciu inspekcijai kad dirbai nelegaliai ****i israsis jiems Šypsena

Jo girdejau visokiu gandu, bet kol pats nepatiri tai geriau patylet… Nekaltas

skaiciau sita š. kazkokiam skundu puslapy Veee

koks tu naivus paskolas reikia grazinti, o jei nepasiseks versliukas tai ir i kaleima pasodins.tai tu gyveni tundroj kad toks naivuolis esi.niekas tai lengvai nesidaro…