Kai aš dirbau "IKI"...

Tai aisku… Mirkt geriau susitaikyti su esama padetim, ir kist galwa i smeli. Mirkt Bet tokiu atweju: Tylek ir nesiskusk, kad ch*jowa. Mirkt

na o as Lietuvoj tik Jazze dirbau,tai situacija tokia,kad lakstai visas pavaras isijunges ir pabandyk nors min.be darbo pastovet Apakęs jau nekalbu apie tai,kas pietu metu vyksta… Nežinau nelieka nieko kito,kaip tik tylet.Gerai nors tiek,kad ten maziau tokiu bajeriu,nes pasirasai kontrakta,bet daugelys iseina savo noru.

Divinity,tokiu revoliucioneriu visais laikais pilna .Ir kokia ju koncovke,sakyt manau nereikia… Ne zinoma,jei visi taip galvotu,bet jei tik vienas… Nekaltas pries toki didziuli aparata nepasokinesi Ne o ka tie politikai sako,tai kartais patys tuo netiki

As irgi pakovociau truputi, negaleciau taip palikti Ne Patampyciau nervus truputi vadovybei Kanda

jau geriau gaut kapeika, negu elgetaut… Kad ir koks darbas butu… Šypsena

o ka siuo metu lietuva gali pasiulit gabiam jaunimui, baigusiems aukstasias su pagyrimu ir t.t? praktiskai nieko, reti atvejai, o aukot savo gyvenima del kitu irgi manau … pvz medicina, nes susidures su tuo buvau, 70% baigusiuju isvaziavo i vokietyja ir t.t, apie pinigus, kokius jie ten gauna ir kokius cia gauna nera net ka kalbet, net apie darbo salygas nera ka kalbet! aisku labai blogai, kai netenkam tokiu perspektyviu zmoniu, bet…

Uzrasas ant konclagerio vartu: Arbeit macht das Leben suss. (Darbas daro gyvenima saldu) Šypsena

tai vadinami verslu Taip

teisingai…revoliucionieriu tai dafiga…tik toje maseje kokybisku egzemplioriu rasti tai sunku… kadais dirbau sandelininku mineraliniuose vandenyse… nu ir gavau gamybine trauma…na ir aisku prasidejo sudo malimas del kompensacijos… pastaciau tada visas mineralkas ant ragu… Juokiasi keli lopai net is darbo atleisti buvo Juokiasi aisku teko ir man galiausiai is ten iseit…taciau shita padaryt kaip tik ir zadejau iki to incidento Laimingasgaila buvo tik viena…kad dirbdamas ten prisiragavau tiek visokio exkliuzyvinio alkagolio…kad gyvenime jau ciuju nebeteks Ne

naktibaldas,alkoholis Niam niam o vat as po Jazzo i picu puse paziuret negaliu

busiu prezidentu Kietas Šypsena

tik ziurek, budamas prezidentu sio forumo nepamirsk, pabendrausim, padiskutuosim apie meile, savizudybe, kas kiek kalejime kartu buvo? kuria sekretore savo noretum pavaisint savo daikciuku ir t.t

vargses tos padavejos picerijose…vat daba kai pagalvojau Liūdnasvakar sedejom atvirai ant stalo kaljana pasistate…putem putem…priejo tokia mergaiciuke…vos 20 meteliu gal beturinti…nu pacuke absoliuti…sako cia negalima zoles rukyt…nu o mes prigere pripute ereliai gi…sakom imk ir tu ipusk…zvengti is jos pradejom…aisku ka ji padarys…nuejo tyledama…ir dar arbatpinigiu viena centa palikom ant bairio…eina nx kaip siandien sazine grauzia Nežinau Kiaulė Nustebęs ryt pries darba nuvarysiu ir aciprasysiu jauciu Taip

reikejo grama zoles palikti arbatpinigiu Cha cha

dirbu panasioj srity, zinau, kaip pergyvena arba susinervuoja, kai gauna 1centa, arba kruva baltu centu.

Blia. Nu ir kokia ta “koncovke”? Nekaltas Norejai pasakyt: Daugiau demokratijos, maziau zmogaus teisiu pazeidimu, labiau gerbiami pilieciai ??? (taip taip, buna netgi ir tokiu saliu… Mirkt ). Cia Lt beda, kad wisiem wiskas gerai, kol patys nepajaucia, kad blogai. o tada prasideda - “Blia, Landsbergis kaltas!!” Kanda Tik nekaltinkim kitu del sawo problemu… Mirkt As kalbu ir apie paprasciausius dalykus…

davai davai naktibaldai Piktas nes pasielgei kaip Kiaulė aisku nesakau,kartais reikia varinet padavalkas,bet kai yra uz ka,o cia jau ishsi*nejimas buvo,negerai Nežinau

aha ir man teko girdeti,kad IKI parduotuvej vyksta tokios nesamones! Jauciu visur taip,o dar jei mano,kad jaunas zmogus,tai Baisu

broliai ir seserys, nera ko gincytis sia tema, kuri jau nelabai atitinka temos pavadinima, beto ir beprasmiska!

zinok Divinity nepatikesi,bet demokratija man vezi varo Piktas man atrodo griezta ranka geriau butu-pasakei ir sventa-o tai isvis axujelino zmones,ciut kas,iskart bega i teisma,matai ju teises pazeide… Žliumbia del to man mafija is dalies ir patinka,kad ten taisykles grieztos Kietas