kada paskutini karta davet elgetai pinigu?

kada paskutini karta davet elgetai pinigu?

lablab sakykit, kada ir kiek paskutini karta davet elgetai pinigu? kaip jus jauciates ta akimirka, kai duodat ismalda tokiam zmogui? Labas

paskutini syki daviau kai buvau jauna ir kvaila, nes tikejau, kad tikrai tas zmogus valgyt neturi uz ka. o kaip zinia, alus nera valgis…

nelabai pamenu, bet gal pries koki pusantro menesio, kai buvau sostinej ir i gedimino pili lipau… Taip o daviau kazkur apie lituka, nes gaila daugiau buvo… Nekaltas

daviau litą narkomanei prieš porą mėnesių stotyje.

šį mėnesį senutei prie Taupos… o ką?

dar nedaviau ir neduosiu kol pats neuzsidirbsiu savo pirmo milijono :0:0 Kietas o jie taj ten nelabaj ishlejdzia tam kam mes duodam… Ne Ne pvz kai eina i namus tie “nelaimeliai” Nežinau Nežinauduodi ka nors pavalgyt tai po to randi uz kampo ismesta viska… Veee a taj tajp rejkia…tegu uzsidirba patys !!! !!! Kietas

kad pinigų neturiu…;/

kaune, laisves alejoj yra tokia bobute, kuri praso, kad nors viena centuka kas duotu, bet kai ji gauna, tai dar nepatenkinta buna Ignoruojuyra dar vienas tokis pavyzdukas kaune - jaunas vaikinukas iki kokiu 16 metu, kuris laisves alejoj arba prie autobusu stoties klubo, kazka burba po nosim, gal meldziasi, taciau as jo nesuprantu - ko jis neina i mokykla arba nebanto nors ir kokiu kroviku isidarbint Nežinau tingi tikriausiai… gaila man tokiu zmoniu, kai matau klupnacius per lietu ir sniega, taciau sukandes dantis praeinu pro shali neduodamas ne centuko…

atimciau atgal tada, jei burzdet pradetu…

Ai, kai turiu duotu ir nesvarbu kam alkoholiui ar bulkutei, negi tie keli centai man ka nors pakeis?

Mano nuomone tokia, kad jei jau jie turi sveikatos IVAIRIAUSIOM ORO SALYGOM sedet, klupet ar pan. ir prasyt ismaldos, tai vadinasi jie dar nera visiski ligoniai ir gali patys uzsidirbt. Pavyzdys Vilniuje: prie planetariumo buna tokia bobulka, kurios berods kaire koja keistai stora. Bet ji STOVI VISA DIENA, vadinasi, tragedijos dar nera Ne Be to, kazkada laida rode, apie labai vargingai gyvenancia ligota pensininke, taciau ji kazkodel sugeba ir uz buta Vilniuje susimoket, ir dar kazka pavalgyt nusipirkt, o ismaldos nepraso. Kaip ji tai sugeba? Ogi siuva. Ir pasake, jei nesugebi vieno, daryk kita, juk vistiek kazka sugebi padaryt naudingo, uz ka galetum gaut bent kelis grasius. Aisku, as nekalbu apie tuos, kur tikrai pagalbos reikia, taciau tokie ir gatvese dazniausiai nesedi.

neprisimenu Drovus

as duodu visada, kaip tik praeinu pro sali, nes galvoju, kad ir man gali teip atsitikti. aciu uz demesi.

jezau, kazin ar isvis esu davus Nežinau

buomzu neremiu… nesvarbu tai gatves muzikantas ar tas kur siuksliu konteinery knisas…

Seniai daviau ir daugiau nesiruošiu duoti. Nieko čia nepadėsi žmogui duodamas pinigus už dyką. Taip tik skatinami jie ir toliau sėdėt, skųstis gyvenimu. O ką gali žinot, gal tuos pinigus dar nuneš turtingam žmogui, užsiimančiam šitu verslu, savo dalį ir toliau eis gert. Geriau bulkutę nusipirksiu

neprisimenu kada, bet reiketu dazniau. o kai duodu ismalda buna kaltes jausmas, nezinau kodel Nustebęs

Nepamenu kada paskutini karta padaviau…Bet kartajs kai matau kad praso,ir turiu centu po ranka,taj dodu.Bet nekiekvienam. Šypsena

Mazdaug pries savaite. Einancia is psichologijos kolio, mane uzpludo itin pakili nuotaika, norejosi padaryti kanros gero. Ir kaip tycia po kojom pasipainiojo bobulyte, prasanti ismaldos. Issitraukiau pinmigine ir suzeriau jau pora litu centais. Dabar jauciuosi palaiminta Angelas Cha cha