Kada jūsų manymu yra tinkamiausias amžius kurti šeimai - vyrui ir moteriai?

Kuo veliau tuo geriau. Vistik santuokai reikia ne fizinio subrendimo o protinio. Šypsena O tas protelis nusistovi tikrai labai skirtingai, tad taisykliu nera. Tieisog reik ziuret kokie gyvenimo kriterijai ir nuostatos.

pasiziurejau i Miglutes27 foto ir supratau, kad echo ko gero teisusKietas

cia prikaluso tik nuo taves. jei jautiesi pasiruosus tai pirmysn. mano manymu m-25

Kad subrendes visapusiskai butu,amzius cia skirtingai traktuojamas.Ir svarbu-but tikrai savo jausmuose!

Aschio tema "Kada ateina laikas kurti seima" ish naujienu ishtrinu, pasisakymus perkeliu chia:

Kada ateina laikas kurti seima?
06-06 11:34 astis
Seima…na daugeliui tai gal ir gyvenimo tikslas…na kazka palikti po saves…bet kada ateina laikas sukurti seima?
ar ta laika galima apibrezti amziumi?

kristinnka | 06-06 11:42
man taip pat idomu,kada tas laikas, dabar paciai reikia apsisprest ar kurt vasara seima su mylimu zmogum ar dar paluketi???

astis | 06-06 11:45
na…sunku pasakyt…manau reikia kurt seima tada kai esi tam pasiruoses…

EMAR | 06-06 12:05
astis, gal moki naudotis paieska

astis | 06-06 12:06
no

EMAR | 06-06 12:11
tai ishmok

angelux | 06-06 13:25
niekada ne laikas

astis | 06-06 13:41
he ne man reikia tai tu pati ismok

atilezdna | 06-06 14:51
…visada suspesi "ikrist i isrugas"…

Mirela | 06-06 18:41
kada visapusiskai subrendi!

menulis_senelis | 06-06 22:44
Kai uodega jau nuleista

Stasiux | 06-07 12:44
Iki 20 jei nesukūri visada bus per anksti…

Norit pykit norit juokites bet ash jau parashysiu ateity ar nusisekes gyvenimas ar nia bet zmogelis tai Gerai pasimaishe kiekvienas vyras tokios pavydetuŠypsena
Visi sako a jezau vedei tokis jaunutis uzuojauta ir t.t sakau paprasysiu uzuojautos arba ne po 10 metu o dabar ash DrovusMyliuMyliuBučkisFlirtasir leliuko jau laukiam ir toks dziaugsmas sirdi kad…
Nezinau ar kas supranta nuosirdzius jausmus bangoje?

Suprantam, suprantam Taip ir siunciam didziausius sveikinimus GėlėDovanaTaurė
Juk ir liaudies ismintis sako, nesigailek anksti keles.
Laimes jums ir meiles iki gyvenimo galo Gėlė

Amžius santuokai svarbus tik vaikų pradėjimo prasme. Ir tik moteriai (vyrui mažiau).
Pagal medicininus kanonus pirmą vaiką moteris turėtų pagimtyti iki 28. Pageidautina, kad tėvas nebūtų vyresnis, nei 40.
Tai va jums ir "tinkamiausias" biologine prasme.
Bet žmogus nėra gyvūnas, jis dar socialus, taigi lemia ir kiti faktorai.
Viena mano bendradarbė ištekėjo 36 metų ir ką tik išėjo į dekretą su antruoju vaiku - pametinukus. Ir nieko Šypsena
Kiti tuo metu skiriasi Nekaltas

Nesiparinkit Cha cha

Man rodos tuomet, kai taip norisi buti su mylimuoju, kad naktis atrodo niekada nesibaigs, kai esat ne kartu. Kai skaiciuoji minutes, kada leksi i pasimatyma,kai sirdis lyg paukstis skrenda is krutines, kai pasaulis igauna ryskesnes spalvas, kai nieko nematai aplinkui-tik ji…

chia pas lietuvius 25mechiai jau po 2 vaikus turiŠypsenavat mano kamynka antra karta zenyjasi. jai 40 o jam 60 (vokietys). Jis daba tik 1 karta ves. Ir dar jie tures leliuka. Tai bus pirmasis "jaunojo tetes" vaikas. Kur mes skubame, zmonesŠypsena