Kada jūsų manymu yra tinkamiausias amžius kurti šeimai - vyrui ir moteriai?

…kada jaucia,jau laikas kurti seima,o tai dazniausiai buna nuo 23 iki 32 metu.Jei kuris nenori kurti seimos,tai ir nepriversi.Jau geriau buti kaip musu seneliai sako,senberniu ar senmerge,nei sukures/usi seima dar lakstyti laukais.

  1. Mano manymu, šeimą derėtų kurti tada, kai atsiranda mylimas žmogus.
  2. Negana to, negalima nustatyti laikotarpio, kurį pradraugavus jau būtų galima teigti, jog jau laikas kurti šeimą. Porų susitikinėjimo dažnumas, kartu praleistas laikas būna ne vienodas, o ir artumas artumui nelygu.
  3. Be to, būtina sąlyga yra ta, kad abu turėtų tos šeimos norėti ir būti tam moraliai pasiruošę: meilė, atsakomybės jausmas ir t.t
  4. Nėra tinkamų ar netinkamų metų vedyboms (aišku, kalbu apie pilnamečius). Yra du žmonės, kurie turi būti pasiruošę tam arba ne.

Moteris apie 23-24
Vyras apie 25 - 26

koks skirtumas, aisku geriau jau brandesnio amziaus apie 27-30, kai jau ir issilavinimas igytas ir zinai ko nori is gyvenimo.

Nius manau, kiekvienam skirtingai ateina tas laikas…Mirkt Tai kada ateis ir zinosiu su kuo noriu kurti ta seima ir ji su manim nores tada ir kursim Mirkt
O siaip ash uzh jaunas seimas, todel iki 25 geriausias amzius, o siaip tai kaip likimas duos Mirkt

Astri28 - itikinti taip (placiaja prasme), kad apie meiluze nereiketu galvoti ir butum ta vienintele.

Jezousventas,veluoju,kaip visada…Liūdnas

seima kurti rieketu tada, kai pajauti kad jau esi issilakstes ir nori trupuciuka aprimti… tikrai ne metuose esmeNe

kada esate tikri del savo jausmu ir noretumete kartu kurti bendra ateti,
dalytis viskuo ka turite.

pats tinkamiausias amzius kada reiktu pradeti galvoti apie seima,nera
konkreciai nustatytas,taciau jeigu neapsizeniji arba neisteki iki 27m,
tada jau labai didele tikimybe,kad gali likti senbernis arba senmerge.

Kai visi protiniai dantys isdygsta! Cha cha

Na, kažkoks amžiaus cenzas čia, manau, negali būti įvestas. Kiekvienas skirtingu laiku subręsta šeimai. Mano manymu, šeima kurti reikia tada, kai esi tam pasiruošęs, kai manai, kad šalia tavęs tas žmogus, su kuriuo praleisi visa savo gyvenimą, kai jauti, kad nori auginti jo vaikus ir tik su juo, kai myli taip, jog nori kurti šeimą ir mylėti jį amžinai. Ir tą jausti turi abu. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė…

Mano nuomone tinkamiausias laikas kurti seima,kai zinai is ko gyvensi,turi kieta pagrinda po kojomis,bet nereikia labai ilgai delst-juk laikas begaŠypsena…Bet siaip,ka gali zinot,koki poksta gyvenimas iskres…Visko bunaTaip…Bet labai skubet nera kur-reikia pasidziaugt viskuo kol galim,bet manau,baige mokslus,susirade darba,pamate gyvenimo jau laisvai gali galvot apie seimos kurima-juk tai vis delto ir yra musu gyvenimo pagrindasŠypsenaTaipFlirtas

Nu paglostei man sirdele, ne tas zodis kaip Mirkt
O visiems kitiems labai aciu uz nuomones Labas

Ne anksciau 25 Moteris tas pats taikoma ir Vyras (nors jie gali ir dar veliau)

vaikinui 28 panai 25 Tūsas

ex… antraji ar treciaji karta tuoktis:
Vyras min 35
Moteris min 25

o pirmaji… nu… 18-20, kai tik panyzta…koks skirtumas… vistiek laukia skyrybos…

Tai tu ir tuokiesi, kai tau panyzta…nieko sau, tai gal ir skyrybas reikia kiekviena karta reikia iforminti, kai niežus išsigydai?

Apakęs Gal paprasciau butu niezais susirgus nesituokti, o paprasciausiai pasikasytiJuokiasi O tuoktis tada, kai sutinki tinkama zmogu, tada ir skyrybu nebereikesLaimingas

Nu reikia gi zmogui save kazkuo pateisinti, tiksliau savo antraja, treciaja, ketvirtaja ir visas busimas santuokas ir skyrybas Mirkt