Kada gi GELTONA prades kurti kitonisko stiliaus dainas...

Kada gi GELTONA prades kurti kitonisko stiliaus dainas…Ignoruoju

Piktas Vienu zodziu uzkniso…kad isikas vienos dainos pvz ir varys visas kitas vos ne tokias pat…Baisu

Jos paklauskNekaltas. Šiaip asmeniškai aš prieš ją nieko neturiu, bent jau todėl kad nepasikėlusi ir nevaidina šliundros. O ir dainos toli gražu ne pačios blogiausios. Prasmingesnės už:"ten aukštai, skrido du gandrai"…Kietas

o ash taj pries beweik visa lietuviska muzona…

na dainos taj tikrai panasiosCha cha bet konoret gi nekurs ji kainu vienos hip hoop stiliumi kitos metal ir dar popsoCha chaGirtas o seip is isvaizdoz tikrai grazi merginaCha cha ir kaip per telika machiau reportaza apie ja vissai normaliCha cha nepasikeluCha cha

ji kitaip nemoka…viena sukure-patiko tautai. O toliau bando list i siknas su ta pacia "ideja"… durne…Ir galetu tu indisku rubu is davivalkes nedevet-atrodo nuvalkiotai ir neskoningai Kanda sunervavo pfff…Ignoruoju Pavargęs

Klausyk intervu.Ten ir yra kitokios dainos,dar per reklama girdejau,kad ta durne,kaip ji ten,ta kur visi suka vadina,Acera ar Ashera-ten irgi kitokia muzika.Supratot?As ne.Nekaltas

VeeebjaurybePavargęs

mane tai jau uzkniso isijungi radija ten reklamuoja pastowiai kas 5min isjungi telika ir ten tas pars… Veee

o kam jai?

Nepasikelusi…Apakęs

niekada!

Blogai pasakei… gal priesh wis lietuvishka komercini muzona? nes kitokiu grupiu taj yra daug ir jos groja tikrai geraj…

O kam geltonai keist ta stiliu jei ji litu uzdirba ir jaucias laiminga ?Šypsena

teisingai, ir as nemanau kad kazka naujesnio sukurs. Beje, o kam kurti? sukure viena gabala su nuvalkiota melodija, tam tikrai (ir didelei) liaudies daliai patiko tai ir varo toliau ta patiBlogaiBlogai
beje, 99,9% itariu kad pati Geltona pati dainu nekuria.Ne

manau kada vishtos prades skraidyt geltona pakils i ora bet giesme bus tapati

oh, svajok toleu…
man ydomu, negi tiek ce daug 5eciu???

pff… chiuju, kad niekada Juokiasi ji, matyt, nesugeba kazko naujo, idomaus, kitonishko sukurti… wisos dajnos tokios pacios " Lia lia lia" Cha cha

Geltona…JuokiasiJuokiasit.y. Dija
jej tik tam ‘sestadienio sou’ sedet ir daugiau nieko nes kitur nepriiema…Cha cha

Širdis

o kam jai kitonisku stilium varyt ?
gi ir sita muzika labai gerai isperka Cha cha

Radai del ko nervuotis, tegu ji dainuoja ka ji nori Šypsena