Kada galima vadintis draugu?

Kada galima vadintis draugu?

Ilgai bendravau su tokia pana, na kaip drauges, bet as jai ne karto nesakaiu kad ji man geriausia drauge…Laimingas Bet vienakart parasiau jai laiskeli, kuriame pasakiau, kad atejo metas kai as ja turiu vadinti savo geriausiaTūsas… Tai kaip jus manot, kada ateina tas metas, kai jus jau galit vadinti zmogus savo draugu?Žvaigždė

kai praleidi daug laiko kartu ir esi pazistamas ne menesi ir ne du. ir kai tas zmogus yra toks, su kuriuo daugiausiai bendrauji

Va butent … Taip
kaip as ir tu Swallow Cha cha
joke Juokiasi

Taip

siaubas kokia protinga pasijauciauCha cha

Turiu as gera drauga.Man jis kaip brolis.Mes pazystami 11 metu Nekaltas Jeigu tau su ja lengva bedrauti,tau ji patinka.Dazniausiai bunat kartu tai esat geriausi draugai Nekaltas

Kartais ir as geru minciu pasakau,tai pasijuntu protinga Mirkt Cha cha

as daug laiko bendravau (nuo darzelio laiku) su viena drauge kuri buvo tikrai geriausia, bet atejo i musu klase naujoke, mes praleisdavome vis daugiau laiko kartu, su senaja drauge nebuvo taip idomu, o su naujoke kalbedavom ir juokaudavom kad ir visa diena. Ji akeite senaja drauge.Kuri laika tarp judvieju vyko nebylus karas, as tikrai nezinojau ka pasirinkti, veliau nebylus karas tapo "byliu" karu, jos tapo priesemis… tuo laiku buvau visiskai pasimetus…bet dabar viskas gerai, iseina taip kad turiu ne viena, o dvi geriausias drauges, ir manau kad geriausia drauge is tiesu nebutinai turi buti viena! Drovus Jei tau patinka du saunus zmones, nebutina rinktis tarp ju! IR tikrai niekada negalima spresti nuo kada drauge tikrai tampa geriausia. taip tiesiog atsitinka kai matai jog su ja tau be galo smagu! Drovus

kaj pasitiki zhmogum 100% ir budamas su juo gali daryt ka nori Cha cha ir visa laika jis tave supranta ir padeda tau …

aciu dievui kad vaikinam tokiu problemu nekyla (bent man jau taip) mes visi esam draugai vieni su kitais, vieni vadinamies geresni draugai kiti ne tiek geri…dar yra pazistami ir pan…o kad problemu butu del draugu konkurencijos Juokiasi tai niekada kuo daugiau geru draugu vienoj kruuvoj tuo geriau daugiau su kuo alu gali pagert ;]

Kai esi visada atviras su juo, kai niekad nemeluojat, kai galit visada pasitiket, kai vienas kitam padedat Taip

Niu o man buo tep toks bernas pakviete susitikt kokteiliu bare…Drawge pasake kad eis su manim o jaw nebeis ka man galvot?Reikia nutraukt pasimatyma ar ka?

Ne vienas is jusu neparaset tikrosios draugystes priezasties ir atskyrimo, geriausius draugus randi tada, kai tave istinka didele nelaime, kai tau isties yra sunku…KAi vien faktas, kad salia yra artimas zmogus (draugas), tau suteikia geresne savijauta, kai draugas tave paguodzia, kai palieka vaikinas, ar padrasina, kai turi ryztis tikrai svarbiam zingsniui…Draugas, tai ne vien geras laikas…Draugas, tai ir skausmingos akimirkos, ir asaros, ir net patylejimas drauge…

tai visa gyvenima ji pazisti nes tau 11 ane?Nekaltas

manau,tada,kai tas zmogus tau pradeda tikrai daug reiksti…Šypsena tada,kai su tuo zmogum gali pakalbeti apie bet ka,ir jis tau visada padeda!aisku,jeigu jau draugas,tai nereiskia,kad jus ir nesusipyxite…ir ussipyxit,ir susitaikysit,visko bus ,taciau man onuomone tai tik dar labiau suartina Apkabinimas ir mano gyvenime yra vienas toks zmogutis…jis ir bangoj sedi niku Panelytte…tikrai ja myliu kai psavo gera drauge…law ju mano krawjo sesutia,Panelytte Cha chaDrovusMyliuBučkisApkabinimasŠirdisGėlėFlirtasAngelasLūpos

Kai gali zmogui patiketi savo gyvenima, savo didziausias paslaptisŠypsena Ir zinai, kad jis patiki taip pat tai tauŠypsena Manau tada bunama geriausiais draugaisŠypsena

Apkabinimas Na ka galiu pasakyti… DRaugastikrai turi buti tox, bet kartais susipykti yra butina…Laimingas Tai tesiog zmogui givybiskai reikalinga…Laimingas

jop, tik merginos gali konkuruoti viena su kita Cha cha pas vyrus buna taip: jei jis tavo draugas tai ir jis mano draugas Taip taip ratas pleciasi pleciasi, kol visi baige sule isvazineja po visa Leituva Liūdnas

draugu galima vadintis kai padedi nelaimej, kai jis patiki tau svarbesnes paslaptis ir tu jam pateiki jas