kad

kad

Žinom, žinom TaipBlogai

Dabar zinosiu.Šypsena

jau buvo kazkurioj temoj apie tai diskutuojama. Netgi buvau i e-mail’a Bangos parasius, taciau, kaip matau niekas nesiima priemoniu ir kaltina tik mane, kad nemoku naudotis BangaNustebęs
Bet matau, kad ne man vienai tokios prob. Tai negi dabar sakys, kad niekas nemoka Banga naudotisPavargęsPavargęs

Yra būtina veiksmų kombinacija, tada temą eina įkelt. Bet vargo daug - kelias minutes tenka žaisti.

Saks.

Kartais pawyxta (bet tik kartais Cha cha) , kuomet linka Įkelti į mano meniu atidarinėji naujame lange…

Siaip tai nereiketu atidarineti to linko naujame lange, nes vis tiek tas pats psl. persikrauna. Va pvz. ash tik ka isidejau sita tema i mano meniu ir suveike. Žliumbia

[quote]Sarukas rašė:
Siaip tai nereiketu atidarineti to linko naujame lange, nes vis tiek tas pats psl. persikrauna. Va pvz. ash tik ka isidejau sita tema i mano meniu ir suveike. Žliumbia
[/quote]

Na aš irgi įsidėjau sėkmingai.Gerai Bet ištryniau tik iš 3 karto. Be to, uždarant popupą ištrynus temą, pagrindinis langas nebesirefreshina. Trinant ar redaguojant temą dažnai išmeta į titulinį vietoj forumo.

Dėsningumą kol kas pastebėjau tik tokį, kad nestabiliai ėmė veikti funkcijos susijusios su popupais.Nekaltas

Ir taip buna ne tik su IE, bet ir su Opera.

ir su mozilla

si klaida browser independant Mirkt

eeeee a tai reikia buti atsidarius tik viena explorerio langa?

Apie nesklandumus tema skraiduolė ir ten jau apie tai parašyta.

Nebuk toks apzora KandaNeCha cha Turbut 20 yra limitas TaipLiežuvis

Ne tas žodis RAGAS… Visiškas PRAVALAS… Maža to, kad neįsikelia niekas, tai dar tas "Pasveikinkim draugus"… Kakis Veee

tiesiog superPiktas

Pas man mano meniu tusciasPavargęs nori ka nors ikelt, kaip ir visada - i pirma puslapi grazinaPiktas

nesigauna ir man nieko…