kacelintis papigiai

kacelintis papigiai

skaiciau kas neturi bapkiu ant maisto papildu naudoa warske gere kiaursinius ir tt ka jie duoda raumenim? o ko ir kiek reik sunaudot per diena? o rezultatas daug bloges us to papildus?

valgant kiausius suvarske rezultatas bus dazni pasisedejimai sikane ir nerealus perdimasCha cha aisq sikane skystai desiCha cha

jum sunku padet!

trylikiniam kacialintis nesveika

biski daugiau man

keturiolikinis nuo trylikinio nedaug skirias

tau dar kaulai nesusiformave NEGALIMA

o no kiek galima?

beto man ir ne 14

nuo 16

nu man ir yra 16

koks nuo sesiolikos! praktiskai turetu buti taip: kol organizmas bresta tai nieko gero tu neuzkacalinsi, nes dar augti reikia o ne tobulinti!!!

[quote]
Evil_Doer rašė:

koks nuo sesiolikos! praktiskai turetu buti taip: kol organizmas bresta tai nieko gero tu neuzkacalinsi, nes dar augti reikia o ne tobulinti!!!

ka cia kliedi,koki pamata dabar pasides toki ir tures,jei lauks iki 18,tai kas bus?nei peciu nebeisplatinsi nei kuno sudejimo nebepakeisi, sportuot reikia nuo mazu dienu,tiktai su saiku ir protingai!

Jeigu neperskaitai temos pavadinimo tai pats kaltas! Sportuoti galima nuo mazes o va kacelintis tai nelabai!!!Visai skirtingi dalykai!!! Idemiau skaityk!!!

kai tik patartina kai bresti pradeti sportuoti aisku palei atitinkama programa, nes gali tokiam amziui pokoreguoti peciu ploti kol jie dar auga ir aisku sutvirteti

nu jei vartosi papildus ir bus bloga mityba tai tie tavo papildai ne jokios naudos neduos. Pirmiausia pradek gerai maitintis kaip sakai kiausinius,varskes,koses ir tt. o po to galesi ir maito papildus prijunkti

as neseniai creatino nussipirkau nu ir visai nieko,reiks dar koky velnia nusipirkt bet dar galvoju.
o kiausiniai su varske tai tikrai nera blogas dalykas nu ypac varske ir skanu ir sveika… na su kiausiniais cia jau bisky kitaip man tai slykstu zalius nurytVeee
o kai per daug prisiedi ir organizmas nesuvartoja baltymu ir spuogais ismeto,dabr gali visokio velnio prisipirkt nors jei pradedi kacelintis tai geriau nusipirk vitaminu stiprinanciu sirdy ir kaulus,o paskui tik papildu ziurekMirkt

Tai butent sportuoti ir pagal atitinkama programa, o ne kacalintis! Man tai toks vaizdas susidaro jog jie nori per menesi ar du atrodyti kaip tie kur tikrai kacalinasi po 5-6 metus. O jei prades plesytis tai sirdelei gali buti kapets!!!

ne paprasciau biski paryskint raumenukts

ne paprasciau biski paryskint raumenukus biski