Kablukų prasmė

Nuomonių nesutapimas būtų ,jei gimčytumėmės,a mėlyns sijons gražesnis,a raudons Piktas
O če yra kosminio individualistinio bet perdegusio proto susidūrimas su normalaus kolektyvinio homosapiencų proto viena iš sudedamųjų dalių Labas

oho Kietas

bliamba nx šitam pasauly kokios bobos be mąstančių būtybių savigarbos Blogai
Tik savo parazitišką pateliškumą naudoja,i dą “meterišką savigarbą” kažkokią išradinėj.Nėr tokio dalyko.Nėra “moteriškos savigarbos”,nėra “vyriškos savigarbos”.Esi arba mąstanti kosminė būtybė, arba mąstantis gyvulys Piktas
Gyvuliai bliamba nx ,užknisat Piktas

Gerainesigincysiu… man patinka ,kai zmones turi individualia nuomone,nes tai deja reta Taip

asmeniskai as megtu avalyne, kuri nesijaucia, man patinka kai jauciasi kiekvienas akmenukas…as labai pykstuosi su laiku, dazniausiai mano laikas nesutampa su autobusu, troleibusu tvarkarasciu,tad tenka visur begti lekti as visada visur skubu , nes man nepatinka nustatytas laikas, nezinau kaip viska suspeciau su kablais…

O kam tu savo ožio barzdą augini? Kam įtikt taikaisi? Klasta

aš kai mažo ūgio , tai nešioju, kad aukštesnė nors kiek būčiau Cha cha ir nešioju dėl savęs, o ne dėl kitų.

Nesuprantu, kodel kai kuriems zmonems taip sunku suprast, kad kai kurie zmones gyvena del saves, o ne del kitu zmoniuKlasta

tai px čia, vistiek tuoj būsi apšaukta apgailėtina patriarchato pakalike, pataikūniška žemo supratingumo prisitaikėle Valio

Aha, cia kai kuriem lb sunku suprast, kad jei yra sugalvotas toks daigtas kaip aukstakulniai, jie gali kazkam patiktiNekaltas

tai tik pigus tarnystės patriarchatui požymis Valio o va jei kerzus užsimesi, tai miaurr’as pac tau tarnaus ir bulbes skus Velniūkštis

MAtai, aukstakulniai dar ne viskas, nes kerzus devincios, jo manymu, tokios pat vystos kaip ir aukstakulniu devetojos. Man atrodo, kad jo reikalavimu atitinkanciu tiesiog nera ir tures berniukas susitaikyt ir gyvent su ‘vysta’ arba
visa savo gyvenima kurt temas apie ‘vystas’ ir pats sau skust bulbasŠypsena

Nori po sekretu paslaptį išduosiu? Klasta jam mama bulbas skuta, o tėvas ant anykščių vynelio pinigų išrašo Girtas
Bet ką tau, kablukų nešiotoja, suprast apie aukštas kosmoso materijas Ufff

tik kiek pastebejau,dauguma moteriskosios lyties atstoviu Lietuvoje nemoka vaikscioti su aukstakulniais…

tu pati, aišku, savęs prie jų neprirašai ane Nekaltas

Ir dėl savęs atrodo apgailėtinai Laimingas

Ir bus vyšta su kerzais Blogai

Kartais šitam apgailėtinam pasauly pasitaiko ir nevištiškumo užuomazgų,ir net kosminio turinčių bobų Apkabinimas

Tegul homosapiencų asilai varginasi su savo bobom Labas

bet tu jų dar nesi sutikęs ane? Nekaltas