Kabala

kam iš tikrųjų įdomi kabala, gali žvilgtelt čia: http://www.kabala.lietuvoje.info/

Reikia dar pridurt, jog dabar jsau egzistuoja dvi Kabalos, nes nuo tam tikro etapo Kabalos vystymasis issiskyre: Tradicine Judeju ir Vakaru. Daugumoje atveju, kada kalba eina apie Kabala turima omeny tradicine jos versija.

Kaip kabala gali pagerinti finasinę padėtį?

Naujas pinigu ir verslo ciklas Vilniuje
Pinigų kabala: principai (pagal Rabbi Nilton Bonder, 2 paskaitos)
Saliamono ismintis ir turtai - kaip tai suderinti?
Bibline verslo etika pagal Rabbi Yisrael Salanter
Verslo kurybingumas ir produktyvumas
Maslow piramide ir 5 sielos parcufai pagal Kabbalah
50 gudrumo vartu (2-3 paskaitos)
Verslo etika: liezuvio ir ausies valdymas: derybos ir komercines paslaptys
Milijardieriu palyginimai (sir Branson, D.Trump ir kiti)
Žinių vadyba ir žinių ekonomika iš Kabbalah pusės

Akivaizdu, jog tai ir dvasinga ir ekonomiskai naudinga. Mirkt

Finansinę padėtį sau teks gerinti pačiam. Tikrai. Tačiau, jeigu nežinai kaip tai padaryti, labai siūlyčiau sudalyvauti seminaruose. Šypsena

O kiek kainuoja šitas malonumas?

Na, reikėtų pasiskambinti tuo telefonu, kuris duotas tinklalapyje ir sužinotum tiksliai.
Man įdomu kitas dalykas. Tu tai įvardinai kaip malonumą Šypsena Tuomet ar gali atsakyti sau pačiam, kiek būtų negaila už jį sumokėti? Jeigu gali - atsakyk, o tada pasiskambink.

Temos autorius sako kad kabalos tikslas yra padėti žmonėms atsisakyti egoizmo, viską atiduoti, sau nepasilikti nieko?

Neturėjau laiko perskaityti visos temos. Užklydau į ją pagal pavadinimą ir pamaniau, kad tie, kuriems iš tikrųjų įdomi ši tema, galėtų rasti daug informacijos mano nurodytoje nuorodoje.
Aš pati manau, kad žmoguje turėtų būti balansas altruizmo ir egoizmo.

Kabalos mokslas tai visu mokslu mokslas

http://zeppelinus.livejournal.com/39332.html

Kas aš ir kam egzistuoju?
Iš kur aš, kur einu, kam atsiradau šiame pasaulyje?
Ar įmanoma, kad aš jau čia buvau? Ar ateisiu vėl į šį pasaulį?
Ar galiu sužinoti visko, kas man įvyksta, priežastis?
Dėl ko kančios šiame pasaulyje, ar galima jų išvengti?
Kaip įgyti ramybę, pasitenkinimą, laimę?

Kabala - mokslas apie aukštesnio dvasinio pasaulio, iš kurio viskas ateina į mūsų pasaulį, suvokimą. Studijuodamas Kabalą, žmogus suvokia visko, kas vyksta mūsų pasaulyje, priežastis, įgyja jėgų ir žinių, kad valdytų savo likimą, pasiekia absoliutų ir visuotinį pažinimą. Kaip be gamtos dėsnių žinojimo negali egzistuoti žmogus mūsų pasaulyje, taip žmogaus siela negalės egzistuoti būsimame pasaulyje, jeigu neįsigis apie jį žinių!

ir kaip tai suprantama?

kabala tai mokslas siejantis religotyra filosofija psichologija fizika biologija ir tt. sis mokslas tik dabar pradejo plisti mat tik dabar zmones subrendo atsisakyti religiniu dogmu ir gyvenima priimti savaip (savu protu). pries gera pusmeti lietuvon buvo atvykes mokslininkas is usa skaityti paskaitu apie kabala tada ir pirma kart isgirdau apie tai. siaip kabala neigia religijas "tyrineja" dieva taciau jo neneigia kaip ateistai. butent tai mane labai sudomino taciau kad ir kiek bevargciau radau tik apgailetinas ir padrikas uzuominas apie si moksla ir nieko daugiau… tad butu be galo nuostabu jei galetum pateikti ka nors daugiau apie si moksla (dokumentai knygos paskaitos ir tt). tinka rusu anglu ir beabejo lietuviu kalbomis pastaraja ypatingai noreciau ka nors rasti nes nereiktu atiduot jegu verciantis tekstus…

http://www.kabala.lt

"Kabala - tai mokymas apie dvasinių šaltinių priežasties-pasekmės ryšius, kurie jungiasi pagal nuolatinius ir absoliučius dėsnius į vieną aukštą tikslą - kad kūriniai, egzistuojantys šiame pasaulyje, suvoktų Kūrėją.
Pagal Kabalą visa žmonija ir kiekvienas individas turi pasiekti šį aukščiausią tašką suvokiant kūrimo tikslą ir kūrimo programą visumoje…
…Kiekvieną sielą supa dvasinis spinduliavimas. Pradedantis studijuoti Kabalą nors ir nesupranta to, ko mokosi, bet stipriu troškimu suprasti sužadina supantį jį lauką, kurio spinduliavimai kilnina, apvalo ir tokiu būdu pakilėja jį…"

Į lietuvių kalbą, šiuo metu,išversta dar labai nedaug: http://www.kabala.lt
Pagrindinė masė prieinamos mediagos internete yra rusų kalba (knygos, mp3 audio ir video): http://www.kabbalah.info . Taip pat Pasaulinio Kabalos Univeriteto tiesioginės pamokų transliacijos internete http://www.kab.tv (Vilniečiai turi įsirengę Studijų centrą, dalyvauja pamokoses). Rytoj rugsėjo 24, vakare Mokytojų namuose jų vieša paskaita apie Kabalą.Gerai

…Kabalos studijavimas savaime sukelia troškimą pajusti Tikrą Pasaulį. Mes galim pažinti pasaulį tik tada, kada pajuntam jį. Galima samprotauti apie dvasinį pasaulį, bet kol nepamatysim jo, viskas liks tik beprasmiais žodžiais…
Kas gali studijuoti Kabalą?
Studijuoti Kabalą gali kiekvienas, kas to nori! Šie žodžiai priklauso kabalistui Kukui ir kalba apie tuos, kurie iš tikrųjų jaučia žinių apie save, savo sielą, savo praeitį (iš kur jis atėjo), ir savo ateitį (kur bus po mirties) reikalingumą.
Žmogus ateina į Kabalą, kai materialusis pasaulis jo daugiau netenkina. Jis tikisi, kad Kabala atsakys į pagrindinius jo gyvenimo klausimus, kurių sprendimo jis veltui ieško mūsų pasaulyje, atvers jam naujus horizontus…
Žmogus klausia savęs: Kas aš? Kam aš gimiau? Iš kur atėjau? Kur einu? Kam egzistuoju šiame pasaulyje? Ar buvau čia ankščiau? Ar būsiu vėliau? Kodėl pasaulyje tiek daug kančių? Kaip pasiekti malonumą, tobulumą, ramybę? Nesąmoningai žmogus jaučia, kad atsakymai į šiuos klausimus glūdi už mūsų pasaulio ribų…

Klausimas:

Ar Kabala vienintelis kelias pajausti Kūrėją?
Ir kaip Jūs galite tai įrodyti?

Kokiu visgi būdu galime pamatyti tikrąjį, teisingą mus supantį vaizdą?

Visai gali būti, kad kartu su mumis, vienoje apimtyje, egzistuoja ir kiti pasauliai. Bet mes su jais nesusiduriame. Jie yra kitame išmatavime; mes niekada nesugebėsime jų atpažinti, jeigu pasiliksime tiktai mūsų prigimties rėmuose. Tikriausiai tame, visame tikrajame pasaulyje yra priežastys viso to, kas su mumis atsitinka, kiekvieno iš mūsų gimimo ir mirties priežastys, galbūt - mūsų poelgių pasekmės.

Mūsų tarpe yra žmonių, kurie įgijo papildomus jutimo organus, įgalinančius juos pajausti kitą tikrovę, didesnės apimties, tame pačiame mūsų pasaulyje. Jie pajėgė tarsi praskirti savo pojūčių sienas ir pamatyti visus etapus, buvusius iki žmogaus gimimo mūsų pasaulyje bei būsiančius po jo mirties. Peržengę mūsų pojūčių rėmus, šie žmonės mato kitokį visos kūrinijos vaizdą - su jos priežastimis ir pasekmėmis. Tuo tarpu kai mes, galime stebėti nedidelį fragmentą, nematydami nei to, kas vyksta su mumis, priežasčių, nei savo veiksmų pasekmių.

Tokie žmonės kaip mes, bet įgavę papildomus jautimo organus, vadinami kabalistais, nes įsigijo galimybę "lekabel"- "gauti" aukščiausią žinojimą, malonumą, jėgą. Toks metodas, kuris įgalina peržengti mūsų prigimties rėmus, vadinamas "Kabala", nes leidžia gauti ir pažinti visa tai, kas yra anapus mūsų gamtos, pažinti tikrąją, "išorinę" pasaulio sandarą. O slaptu šitas mokslas vadinamas todėl, kad yra paslėptas nuo mūsų, nuo tų, kurie kaip gimė, taip ir egzistuoja savo penkių pojūčių rėmuose.

Metodika, vadinama Kabala, yra skirta žmogui ir leidžia įsigyti neturimas iš prigimties savybes (norus), į kurias žmogus gali gauti viso pasaulėvaizdžio teisingą pajautimą. Tokiu būdu, bet kuris žmogus, studijuodamas Kabalą, gali peržengti mūsų pasaulio rėmus ir pažinti "anapusinį" tikrąjį pasaulį, kuris yra aplinkui mus ir kuriame mes iš tiesų esame. Pati metodika - gili ir sudėtinga, tačiau, bet kuris, gimęs žemėje, gali ją įsisavinti.

Maža to, kabalistai tvirtina, kad iki tol, kol žmogus nepasieks tikrojo pajautimo ir buvimo, neperžengs žemiškuoju gyvenimo laikotarpiu savo pasaulio rėmų, jis bus priverstas vėl ir vėl gimti šiame pasaulyje - iki tol, kol pasieks egzistavimą pilnos apimties pasaulyje.

vakar buvau paskaitoje. ivadineje. kaip nieko nezinanciam - labai vertingas buvo lankstinukas, kur surasyti esminiai sakinukai - kas tai, ka daro, kokiais metodais…
Labai daug apimantis dalykas…
tik dar ne man…

Reikėtų pasakyti, kad tai visai ne naujas mokymas.
Galėtumėte pateikti jo ištakas.
Aš tik žinau, jog tai žydų religijos atšaka, save priskirianti išrinktiesiems, apšviestiesiems, ką galime suprasti paskaičius nuorodas.
Kiek žinau mokymas perduodamas tiesioginiame kontakte su mokytoju, keista ar internetas gali atstoti tiesioginį bendravimą?
Mirkt