ka zaidet vaikystej

ka zaidet vaikystej ???

mano ir mano draugiu vienas is megstamiausiu zaidimas buvo "gydytojai": gydydavom dazniausiai ne galvyte ar rankyte, o intymias vieteles, vaidindavom gimdymus Cha cha
dar zaisdavom "masazistus" Šypsena Juokiasi
kazkaip prisiminiau, net baisu pasidare Cha cha
taip pat zaisdavom gan daznai vestuves. as visalaik budavau pirmoji pamerge, mano geriausia drauge, musu chebros lydere, jaunoji, o kita drauge (pabreziu, drauge, o ne draugas) - jaunasis Šypsena

Slepynes,gaudynes,mustynes,dvylika palku,fule,kase…pirotechnika uzsiminejom.

…mes taj parduotuvem zhajzdavomNekaltas

Na kazkaip ginekologais zaisti neteko.Mes dazniausiai zaizdavom parduotuvem,aisku as budavau visada pardaveja.Dar zaizdavom namais arba su barbem.JuokiasiDar labai patikdavo pazaisti gaudynem.O idomiausia budavo tai garazu stogais palakstyti.Juokiasi

kieme tai slepynes arba policininkus ir banditus kaip mes tada vadindavomCha cha aisku visada mane gaudydavo apie 3-4 bernus, vyresnius uz mane, bet nepagaudavoNe sustodavau kai pavargdavau begt…greituole buwawLaimingas ech…geri ir liksmi laikai buwoMirkt

Mamytes zaisdavom…su vezimeliais po visa rajona vazinedavom ir tokios kietos jausdavomesJuokiasi

Dabar zaidziu dazniau nei vaikystejJuokiasi

tikrai tie laikai buvo kazkokie nepakartojami,buvo labai smagu
Nustebęs

piratus, kosmonautus, indenus, kara, dar smelio dezhej su mashinytem zhaisdavom, po medzhius karstydavomes ir kramtoshke nuo asfalto rinkdavom ir kramtydavom Cha cha gydytojus irgi zhaisdavom arba princeses ir princus visos budavo princeses o ash princas arba pleshikas Šypsena ech smagu buvo…

o velnias

Veee

Cha cha visai skanu buvo…Nekaltas

o shuniuku kakuciu nerinkai Cha cha ?

man jau bloga

Juokiasi

Juokiasi

man tai labiausiai patikdavo baubus zaist Cha cha

viskas vykdavo taip: velus vakaras svarbiausias akcentas. zaidimas vykdavo slepyniu pagrindu tik reikedavo ne surasti zmones, o tiems pasislepusiems ieskanti kuo labiau isgasdintJuokiasi budavo nerealu!!!

kara su sesuteŠypsena bet uztat dabar nebekariaujamLaimingas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi negi dabar imsiu ir prisipazhinsiu Cha cha

Slepynes.

EIDAVOM Y MISHKA,ir statydavom visokias slaptavies,paskui KARA!!!prsirinkdavom pagaliu panashiu y shautuvus ir tipo dar susishaudymus po didely didely plota!TRATATATAT PYKST POKST!!!MIREI!!!