Ka zadate savo antrosios pusems padovanoti per Valentino diena?

Ka zadate savo antrosios pusems padovanoti per Valentino diena?

Tai va norejau paklaust ka jusu isrinktieji arba draugai(-es)gaus per isimylejaliu svente dovanu Cha cha Širdis

sprikta i kakta Taip

labai norėčiau padovanoti save, t.y. nuskristi ten, kur jis šiuo metu yra Žliumbia

as savo vaikinui per valentino diena padovanosiu grazia grazia … Girtas Girtas Girtas nu tokia grazia…sms zinute Juokiasi uzteks ir tiek Mirkt o jei jis butu cia tai net nezinau ka jam padovanociau…Siaip zinau ka, bet nesakysiu Liežuvis

o tu ziuriu tokia pat nelaimele kaip ir as… Drovus as irgi labai noreciau savo vaikinui padovanoti save Drovus Drovus Drovus net ir be progos Girtas Girtas Girtas Girtas Girtas

tai man padovanok sawe, o ash jam pasakysiu ar verta dovana buvo ar ne Nekaltas

Nieko Nekaltas Kietas

nesakysiu Liežuvis

mano minti perskaitei Cha cha

mane, kaip ir kiekviena vakara Cha cha

Nieko…

reiskia jau kaip minimum bus dvi nukentejusios Cha cha

ta pati norejau sakyti Cha chaGumba i kakta Taip Cha cha

na ji ne antroji puse bet mano meile, tai masinele zoom zoom padovanosiu naujus batus - ratlankius ir oro gaivikli Cha cha

Geriau padovanotum brangius kvepalus, o ne oro gaivikli Baisu

gal tave supazindint su mano avto…gal ir ji dovanu gaus Cha cha

ne nu suprantu galima masina investuot daug ka bet kam tiek kvepalai prabangus masinoje? as uzdusiu Baisu ni geriau tadu jau vietoj oro gaibiklio padavovanosiu apsilankyma pas kosmetologa - kebulininka Cha cha

Jau geriau sau pasidovanosiu ką nors gražaus, seksualaus ir t.t… Mirkt aišku už JO pinigus… Nekaltas Cha cha

ni acu pas mus seimoje trys mazdos jei nori tavo masinai padarysiu nuolaida naujoms dalims UAB AD BALTIC - ex KEMI