Ka veikti nakti Memelyje?

Ka veikti nakti Memelyje?

Tai va,kompanja, vaziuoju as i ta savo folkloro festivali Nidoje.Su ansambliu isvaziuojame rytoj 8 val. ryto. O festivalis baigsis apie 20 val.sekmadieni.Tuomet mano chebra vaziuos numei. O as nuo pirmadienio turiu kelialapi i Sventaja, tai negi vaziuosiu mano.Liksiu.Tai kur man Klaipedoje pasideti nakti is sekmadienio i pirmadieni? Ar stotys ten atrakintos?Nes Sventojoje tai nakti tiksliai tektu lauke pratunoti…Baisu

ale ir sekasi zmogamTūsas
Gerai
varyk pas koki undina ir pernakvokMirktFlirtas

pink vainikeli, dainuok sutartines, verpk ar siuvinek…
Nekaltas

Juk tiek bangiečių Klaipėdoje! Gal kuris atsileps ir pasiūlys pastogę Nekaltas Arba bent jau kur kokį normalų viešbutį rast…

Eda.dita, Neodime, Nekalbus ir visi kiti !!! kur jūs? Aūūūū!!! Cha cha

cia tik pabendrauti visi gabus. O tikro draugo nei su ziburiu nerasi…

varyk i Palanga… ten dar pusiaukelej iki jos siulo apsinakvot…
sorry…ash tadien busiu vedes…Nekaltas

Nu gal ne… Nekaltas Nedarykim skubotų išvadų… gal dar atsilieps Mirkt

Aš savo nuomonę parašiau "Užeigoje Ištikimi Klaipėdai"

uguu… tu teisi Taip

Jei gyvenciau viena, priimciau Nekaltas o as gyvenu su teveliais Nekaltas

O kokiomis tu dienomis būni nevedęs?Nekaltas

JuokiasiNa, bjaurusGėlė, visai nebjauriai pasielgei, sakyčiau sąžiningai GeraiCha cha

Cebryte, nesirupenkitNe viskas čiki-briki.Viena labai gera banginuke, o gal netgi undinele,pirmoji liepsnele, man net savo tel,nr.uzrase.i mane priglaus.Labai,labai dekui jai.O visiems,moralei paremusiems,pateikusiems juokingu, durnu,kvailu,psichopatisku,dalinai protingu patarimu-nizkij poklon. Nu padaromAlusKavaTaurėGerai

gajecchkaGėlė Na va, liuksGerai Tai ką, gero tau savaitgalio ir dar geresnių atostogų! Mirkt Pasiilgsim tavęs ir tavų energija, gera nuotaika ir sąmoju trkštančių postų Gerai
Lauksim grįžtant! Labas