Ką veiksit šį rytą???

Ką veiksit šį rytą???

Tiesiog įdomu.Cha cha

Niu ką man gaila… pasakysiu, jei jau taip įdomu Laimingas
Ką tik važinėjau dviračiu (oras tiesiog FANTASTIŠKAS!!! Gerai ), dabar geriu arbatą Kava ir sėdžiu bangoj, o po valandos lėksiu i paskaitas… Pavargęs

Aš tai sėdžiu informatikos paskaitoj.

įdomios pas jus informatikos paskaitos… Gerai

Paskaitos tai įdomios, bet dėstytojas dar įdomesnis.Savo kambarėlyje žaidžia kažkokį žaidimą su kompu.Ką belieka daryti studentui???Cha cha

Neblogai… Cha cha Tai ko jis jūsų nepaleidžia, jeigu jokio darbo neuždavė? Nekaltas

na ash tai jau pas sese neuzilgo varysiuŠypsena
paskuj drauges aplankyt, sergaNustebęs

Todėl, kad laukia kol beveik baigsis paskaita.Tada jisai ateina pas mus, ką nors truputį pašneka ir viskas tiek tos paskaitos.Cha chaKaip šiandien pamenu, kad šulei buvo daug sunkiau.Cha cha

Jo kai toks gražus oras sirgti ne kasNeNieko pagisCha cha

pirmiausia prasikrapstysiu akis.gersiu rytine kava arba arbata,dar neapsisprendzew,Kava o paskui kaip dievas duos GirtasGirtasCha chaCha cha

Mum taip šulei buvo Liežuvis Kartais jis išvis nepasirodydavo… Kiaulė

ai atsikeliau,truputi pasidulkinau su merga ir i darba atejau!Geriu kava ir torta valgau! vat taip va

Man tai iš ryto viskas būna ok kol neįlipu į prigrūstą trūliką.PiktasUžknisa kas rytą negyvai mane tie trūlikai.Nustebęs

Padariau išvadą, visi informatikos dėstytojai, mokytojai ir visi kiti yraKiaulėKiaulėKiaulėKiaulė

hmmmmzzzzz… Dabar mane kankina abejonės: eit ar neit i paskaitas… Drovus

Aš tai dažniausiai pasirenku variantą neiti.Arba einu ten susitikti su draugais.Kartais aišku paklausau ir ką sako dėstytojai.Jie kartais kažką pasako įdomaus.Šypsena

Eisiu į paskaitas Cha cha

kox cia rytas kox cia rytas
kol pachmielas nedarytas

Na kam tu sita klausima uzdavineji ,gi tau istikruju neidomu ka mes veiksim ,tu tiesiog nori pasigirti kad tetukas tave siryt 5 kartus pravare ,taip kad geriau taupyk laika ir be uzuolanku girkis .