Ką veikiate WC

Ką veikiate WC Šypsena

nemanau, kad butu kox reikalas eit i tulika del ko kito nei tikrosios jo paskirties… nebent jei pasislept sumasto kas nors…

as i tulika mobilu nesuosi ir wapinu arba zaidimus zaidziuCha cha

pazistu ir as tokiu asmenu, kurie panasiais dalykais WC uzsiima!Taip

aš irgi kartais paskaityt tūlike mėgstu Cha cha dar kartais šiaip, netyčia užsisėdėjus gerų idėjų gimsta ar darbus permąstau Mirkt
beje, tūlikas gali būt ir graži patalpa ir nesmirdanti Cha cha kaip kažkas rašė

ApakęsApakęsApakęs
Veee
NeNe

Matyt, neseniai buvai WC Mirkt

As ir sededamas wc skaitau ir sprendziu kryziazodzius, o ypac jei uzkieteja viduriaiCha chaGeraiLaimingas

Man idomu kada ilgiau sedit: ar pries, ar po reikalo Šypsena Padarius kaku geriau is karto kilt nuo klozeto nes garantuotai himaroju isitaisyt galima kadangi visi tie raukai isvirsta ir sedint toliau nesusitraukia Juokiasi

jei uzkieteja viduriai reikia gert laisvinanciuju o ne laukt kol savaime suminkstes. Arba smarkiai stenet Mirkt

Ieinu, padarau ir iseinu. Kad ir sava smarve, bet ji visvien nemaloni Šypsena

mano WC tai maza “biblioteka” beje ir telefoninius pokalbius vedu is “bibliotekos” gaila kompo negaliu ten nusinesti Cha cha

mano bratka sako, kad tikrai neilgai trukus aks nors ishras klozete kede, prie kurios kompas primontuotas ir shaldytuvas su alum Cha cha

pas mane tulike visad keletas knygu - “tualetine”, kuria tik ten skaitau, kokia shiaip skaitoma pamirshta, ir dar shiaip noretu skaityti Šypsena aishku, buna dar laikrashhciu, zhurnalu Cha cha jeigu noriu greit, o nieko nerandu, pasiimu mobilke, ir skambinu arba zhaidzhiu Cha cha kazkada buwo papratimas koju ir ranku nagus nusikarpyt-nusipyluot Cha cha

o kiek atsimenu zhmoniu kurie juokiesi, tychiojosi ar shiaip nesuprato kaip cia taip galima, tai 90proc. ish ju patys dabar megsta paskaitineti Cha cha vienas arshiausiu tokiu pazhinotu prieshininku skaitymo tulike, karta rado krepshinio zhurnala, neskaityta, neatsispyre, paskui vis apstebedavau kad karts nuo karto ka nors pasimdavo Cha cha

labai gera temaMirkt
as dazniausiai griebiu pirma pasitaikiusi zurnala ar laikrasti, jei nespeju skaitineju naudojimo instrukcijas oro gaivikliu, visokiu kremuku, purshkaliuku, nes pas mus vonia kartu, tai visko pilna. deja dazhniausiai reikalas atliekamas greitai ir nespeju perskaityti viska ka norejauMirkt