ka ten nekalti vyrai, o vat kodel

ka ten nekalti vyrai, o vat kodel

Nėėėėėėė , stumtelti negalima to piršto va giliai ! Paskum ir snarglio neištrauksi visiškai ! Blogai Žvejot reikės kaip žuvį kokią … Blogai Ex .

A jai snarglys jau sukietėjęs, kaip ten betonas koks ? Aš nekaltas Ilgai sukiosi pirštą savo, kol bent kažką užčiuopsi ! Blogai

Alyva, būk žmogus, įdėk temos pavadinime perspėjimą: silpno skrandžio ir lakios vaizduotės žmonėms neskaityti
kažkaip viską perskaičius pusryčiai atgal lipti nori… Aš nekaltas

Razrucha, po savo uzpakali pirstuko nepasukioji ??? ar ir tuo turiniu
uzkandziauji ???

o vat as pagalvojau, jeigu urinas sveika, tai jeigu geras maistas, tai kakiai gal nieko zakusonas Cha cha
2 echo: na kaip kam…siaip tais spoksau akis issprogdinus, bo interesna labai…alia jauciu, kad kam kam, bet tau pakasyti tikrai pasisiulyciau Cha chaCha chaCha cha

indree rašė:

a tai tamsta ir kirminu turite, gal spaliuku ? Šypsena

Nėėėėė, kirminukų nėra ! Gerai Yra tik vienas ten va ilgas kirminuks kažkos, tai jei jisai nespėja man viduj pavalgyti, tai jis palandžioja man ten iš tos skylės, kol aš tupykloj tupinėju! Gerai

alyva rašė:

vajetau, kirmelyciu ten pas tave yra…oi, Razrucha, nepatingek, kasdien keisk pantalonus savo, skalbk, po to gerai su karstu prosu prasieik…kaip sakama, vykdyk kirmelenu genocida Cha cha

Niu prosyjau seniau aš savo triusikėlius , ale ten kai kelis kartus aš įsigudrinau po skylę didelę pradeginti laidyne karšta, kol mobiliaku aš pliurpiau, tai šito prosijimo atsisakiau ! Gerai
Koks malonumas vaikščioti pradegintu klyniuku, kai net kakutį jau darau nenusimovęs triusikėlių - jie iškrenta ir barkšteli laisvai per degintas tas arkas !
Barokas (bardakas) gaunasi ! Liežuvis Va kas gaunasi ! Cha cha

pupelka rašė:

Ir kirminui gerai - ir tau turbut malonu - pirmyn atgal, pirmyn atgal kirminiuks Cha cha
Nemalonu butu - isnaikintum turbut logiskai mastant Aš nekaltas
Nebent dar vienas paaiskinimas (bet jau turbut krastutiniu atveju) - patinka, kai nemalonu Cha cha

Nu šeip tai kirminas jau baigia ir mane užknisti negyvai - reiks kaiptaizzz traukti jį iš ten ! Aš nekaltas Jis niekaip, typ top kaip ta lach lach bobelka, negali išeiti per duris iš tų svečių ! Suerzina man tiktaizzz angą su savo pasilandžiojimais ten visais ! Blogai

Na o as ir galvoju, ko visos moteriskos i mane tiaip isistebeilyja kai as su savo drandulietu prie sankryzos sustoju. Cha chaCha chaCha cha
Alyvai tu turbut tiesiog nesi pajutus to kaifo kai uzgriebi toki sukietejusi snargli, pradedi ji traukti, o toliau giliai nosyje jis dar skystas, nesukietejes, ir betraukdamas jauti koks jis ilgas, slidus ir svelnus - nuo kieto palaipsniui pereina i vis minkstesni ir skystesni. Betraukiant jis isitempia, istysta ir slysdamas glosto visas nosies sieneles - taip svelniai praslysdamas. Ir kai galu gale istrauki toki milzina kokiu 10cm ilgio (na kartais pavyksta ir ilgesni) pajunti toki neapsakoma pasididziavima savimi… ir tada pradedi ji vynioti tarp pirstu… na bet tai jau kitas pasakojimas. Cha cha

Razrucha rašė:

Nu šeip tai kirminas jau baigia ir mane užknisti negyvai - reiks kaiptaizzz traukti jį iš ten ! Aš nekaltas Jis niekaip, typ top kaip ta lach lach bobelka, negali išeiti per duris iš tų svečių ! Suerzina man tiktaizzz angą su savo pasilandžiojimais ten visais ! Blogai

myli jis tave Razrucha, myli tas kirminelis, o gal ten kirmelaite ta tavo anga jaudina ? Mirkt

2 JAZ: alia tep jau jaudinanciai nupasakojimai ta snarglio kelione i vyriska delna, kad mislynu, gal ir man kadu pirsta inkisti ir kieto paieskoti Cha cha a, kai ta skystymeli istrauki, tai rutuliukas jau musiau nepasidaro, kas tadu…kur lipdai…pamenu is vaikystes, kad pusbrolis visada ant sienos klijuodavo Cha cha
2 Gyvatuke: alia jie ten taip inirtingai krapsto, iesko, kaip kokiose aukso kasyklose Cha cha