ka rekomenduotumet is naujai statomu butu?

gal yra kur nete paziuret?

Oi linksma ten bus kai lenktynes prasides. O jos berods 2 kartus pe rmetus ten vyksta. +As uz puses kilometro gyvenu, tai pakankamai gerai girdisi, kai visa sestadeini vyksta kvalifikacija, o sekmadeni pacios lenktynes. NEblogai kad visai salia yra 3 pozeminaii garazai, tai manau su masinos pastatymu problemu buti neturetu. P.S. Zinau kas parduoda garaza Šypsena

cia apie RDstatyba kalbejau justiniskese.

o po kiek juos parduoda? siaip nieko atrodo, bet kad tik 3 butai laisvi Nekaltas

Na Rdstatyba kokia rimta firma tai matosi is uzraso “Sutarties pavizdys” Juokiasi

siaip klaidu daro visi,man nepasitikejima labiau kelia tas pirmu punktu reikalaujamas 30 proc. inasas,tokius pinigelius pasieme gali ir dingti nieko nedare Nekaltas arba padaryti bet kaip-nepatinka neimk sakys,o inaselis tai lieka Apakęsp.s. pagalvojau kad man bankas vistiek neduos tam inasui pinigeliu,nes dar nedirbau bent puse metu,uztai ir ieskau varianto kuri realizuotu tik po kokiu metu,ir inaso nereikalautu tokio nezmonisko,normalesniam santaupu uztektu Nekaltas

beje- A ir D korpusai jau pastatyti?

cia kalba eina apie “menulio sleni” turbut, mano nuomone projektai niekam tike, apsiltintas putplasciu, ir nereikia pamirsti apie miesto apvaziavima o jis kaip tik eis netoliese taip kad triuksmas ir surmulys garantuotas

o ****as, visai nepagalvojau apie ta apvaziavima-kiek mazdaug jis turetu but nutoles?

vilnius.lt/new/vadovybe.php?open=512 labai gaila bet jis turbut eis netoliese

nu shakes,kai pamaciau issiziojau Apakęstaigi visai prie pat Apakęstai jau tada geriau kaustos 23aukstu prie spaudos rumu,nors irgi nieko gero Nekaltas

virsuliskese tai didelis skruzdelynas, neisivaizduoju kaip tokiam name reiketu gyventi, o kodel nenori pvz pilaiteje rumo name, arba santariskese jau minejau auksciau

nezinau-pilaite man jau kaip ne vilnius-ta prasme jau turi butinai turet masina,sudetingesnis susisiekimas,ir siaip ten nemazesnis knibzdelynas.nezinau Nekaltassantariskese biski brangokai gaunas kvadrus suskaiciavus, sakau- man 160 000- jau stogas

160000 su apdaila ar be stogas? lazdynuose arkada stato arkada.lt kainos tiksliai nezinau bet gal panasi. Ir ten su pilna apdaila.

na tikrai vargu ar tokio ploto ir su apdaila butai kainuotu pigiau nei 250000lt.

be apdailos

arkada turi laisvu tik 1 aukste,arba 91m2. ziaurus darbas ieskoti buto Nekaltaskada praeis ta psichoze ir bus galima normaliai nusipirkti buta pries tai ji apziurejus,netik plane pamacius Nekaltasturbut po kokiu 10 metu Nekaltas

o jei perkant sena buta,ar kokiam nors banke imanoma gauti 90proc. jo vertes paskola? nes su naujais taip uzkniso,neimanoma Liūdnas

teko lankytis ten pirmam aukste - tiksliau tai auksciau nei cokoliniam garazai - visai nieko…

pirk mano as savo senaji parduodu uz 180000 Cha cha