ka rekomenduotumet is naujai statomu butu?

tada ieskoks senesnes statybos…nes uz tavo norima suma naujos nerasi…na nabent pakrasciuose…tik klausimas ar tau transporto islaidos nebus per dideles?

o tai kiek kainuoja kvadras rdstatyboje? paziurejau ju tinklapi kazkaip kainos nepastebejau Nekaltas

pasiziurek rumas.lt pilaiteje, eika stato santariskese ant siukslyno

nu biski sudomino tas variantas rdstatybos justiniskese,nu bet jie nerealaus pradinio inaso nori- 30 proc., tai jeigu as planavau imti paskola tai is kur gauti tuos 30 proc. pradziai? Apakęs

yra banku kurie tau padengs visa suma…tereiks uzstatyti buta

tai as suprantu kad bankas padengs, bet kiek zinau iprasta imti paskola kai jau butas priduotas, ir gali pradet tvarkytis,isirenginet,gyvent, o tai ka dabar iskart paemus paskola daryt,kol buta metus statys?- moket ir paskola ir palukanas ir buto nuoma Apakęstai badaut tada tektu,kazkaip nepatinka man taip, ar galima kazkaip imti paskola dalimis? kol nepastate buto imti tik pradiniam inasui,o paskui ir visa likusia dali?

na jei lauksi kol buta pastatys ir priduos…tai tikrai jo negausi…jei nezinojai, tai dauguma butu dabar parduodami ant popieriuku… as viena buta pirkau, kai jis net statyti nebuvo pradetas…o paskola galima atideti metams

skambinaus as vakar i rdstatyba. Be pradinio inaso jie neparduoda tu butu. kas kad bankas praso mazesnio inaso. Jie nori kad tu inestum 30 proc sumos.

tai zinau kad dabar perka butus pagal planus,nepatinka man tai nu bet kad nieko kito nelieka.siaip brolis kai pirko tai reikejo sumoketi tik 5 proc.pradinio inaso, o visa kita dabar kai jau namas priduotas ir atiduotas naudoti. o tai cia paskolos grazinimo atidejimas metams tai tas atvejis,kai tipo nepalankios gyvenimo aplinkybes ar cia atskiras atvejas.ta prasme jei dabar pacioj pradzioj grazinima atidesiu metam tai ar veliau tarkim kai tikrai reikes dar bus galimybe atidet grazinima? beje,su tuo atidejimu,palukanas reikia vistiek moket ar ne?

tai kokia pas juos kaina uz kvadrata?

nejaugi tiek nemoki ieskot? ar nori kad viska tau pateiktu ant lekstutes? aiskiai ten parasyta, praktiskai net nera ten kur labai ieskot… Priklauso nuo korpuso. maziausia kaina 2200

nu jauciu ten parasyta kur butu rezervacijos failas ar ne? tai va- pas mane jo neatidaro nes neturiu exelio Nekaltastikrai nenoriu visko ant lekstutes pateikto Nekaltasjei nelabai sunku gal gali parasyt kokia kaina B korpuse?

2300-2600

nemazas kainu svyravimas Nekaltastai uz kokius butus 2200? turbut uz tuos kur pirmam ir paskutiniam auskte Nekaltas

Imeskit linka tos rdstatybos pls.

Labas, As kaip tik perku buta is rdstatybos, o 30 proc pradinio inaso irgi neturejau. Hansabankas man maloniai sutiko duoti 20 proc sumos (10 proc turejau savo) be jokio turto ikeitimo. Paskolos grazinima nusikeliau beveik 2 metams, tai kol dar buto nepridave Hansabankui kas menesi moku 100 Lt palukanu. Tiesa, palukanos uz tuos 20 proc inaso yra siek tiek didesnes - bet jos tikrai nesiekia vartojamosios paskolos palukanu. Be to, kai tik priduos buta palukanu procentas bus sumazintas iki normalaus Šypsena

rdstatyba.lt

kuriam korpuse perki? beje,jei jau perki tai tikriausiai gerai susipazinai su projektu,i ka reiktu atkreipt demesi? kokie trukumai,kokie privalumai,kaip jie sprendzia parkavima?

Nusiprikau dar liepos men A korpuse. Su projektu tikrai nesu gerai susipazinus - tiesiog mano apsisprenima leme kaina+vieta. Del parkavimo - po visu korpusu bus pozeminiai garazai. Garazo kaina, jei neklystu 1000lt/m. Be to, prie namu numatomos auto stovejimo aiksteles - kol kas negirdejau, kad jos butu mokamos.

O ka manote apie PST namus ant seskines kalno?