KA PIRKTI?

KA PIRKTI?

KA GERIAU PIRKTI AR AUDI 100 SU DUJOM 90M. AR NISSAN PRIMERA 2.0DYZELI 90M.?Aš nekaltas

Aš nekaltas

O kas paciam labiau patinka?

Mano nuomone butu, tai Nissan Primera…bet chia tik mano nuomone…Taip

Abi nuvaryk i servisa,kad patikrintu nuodugniai, ir pirk tą, kuri mažiau nudrožta…

Sveiki visi dideliu masinu megejai.Turiu problema turiu 1985 m. MB 126 kebulas 380 SE.Aisku metai gasdina,bet galiu pasakyti kad masina ideliame stovyje,nes buvo vazineta tik vasara.Automobilio rida 213.000 Km,galima sakyti kad po 12.600 Km per metus tik nuvaziuoja.Masina tikrai gera,elktrinaiai stiklai,stoglangis,bei elektra reguliuojami veidrodeliai,sildomos sedynes,tonuoti langai.TA iki 2004 m. bet tikrai problemu su tokia masina TA praeiti nera.Ten viskas ok. Yra 8 cilindrai,205 AJ.Tai jei kas susidomejo ar gal jusu pagalba kas nors susidomes tai paskambinkit tel +37069942367 arba emeilas [email protected] . Buciau dekingas jei padetumete.Del kainois tarsimes.

na tu ir reklama pavarei ish pradziu guodiesi kad turi problema o poto rashai kad auto idealiame stovyje
Cha cha manau taip reklamuodamas ilgai dar neparduosi

PIrkciau Primera,nes japonas visada pranasesnis uz vokieti!Šypsena

As tai irgi Primera imciau negi vazinesi su OOOO su kuria visi pensininkai vazinejaKietas

Pirk liau liau ir būsi žiedų valdovas. A ko blogai, popigiai važinėsi, iš minios nesiskirsi…

imk primeraGeraiCha cha

uz primera Gerai

PAKLAUSIAU JUSU PATARIMU APSIZIUREJAU VISDELTO PASIEMIAU PRIMERA NES JI TVIRTESNE IR DAUGIAU NAVAROTU. TRAKTORIUS JEGA[DYZELIS]

Kas geriau 2.3 ar 2.0?Mirkt

nx vaziavau su ta primera nu nieko gero nors ash vazhivau su 92m bet nuo 90 nedaug kuo skiriasi kad toj primeroj gero o blogo socej kai varai per autostrada ~100km masina meta i desnia puse ir tai nera jokia bloga detale ce jau nuo gamyklos nuredejas tox bet man asmenishkai grazhesne tai primera bet gozis tai da neviskas tikraj niapirkit primeros riedantis lauzo gabalasLiūdna labaj nusivyles ash jia

Ir kuo gi tu ja taip nusivyles?Aš nekaltas
Tik nevaryk taip ant situ markiu , pats isvazinejau 2 metus su Primera o dabar dar viena pasiemiau ir tikrai dideliu nusiskundimu neturejau…jei gerai auto priziuresi tai ir puikiai tau ji tarnaus.

Welcomas i Primeristu seimynaCha cha GeraiAlus

Geriau PEUGEOT 605, 3.0l Gerai

reikejo pirkt lektuva, koki geresni 5000litru turbo dyzeli tai butum palakstes