Ka patartumėte: Gorenje ar AEG?

na nzn nzn turiu gorenje nesiskundziu ir dureles lyg uzsidarancios… koks skirtumas kokia firma jei daiktas veikia

Ne dėl užsidarymo - tik AEG ir Baumknecht modeliuose - vidinis paviršius yra lygus ištisinis stiklas- kitur to nėra - toliau sujungimas viršutinėje dalyje- teko matyti variantų kaip išbėga skysčiai ir užlieja jį - ten yra plyšys ir tarp stiklų patenka visas šis šlamštas - tenka ardyti - čia ne apie AEG ir Baumknecht - su Mielle nesusipažinau.

O kas su durelėm? Negi neuzsidaro ir labai girgžda??? ApakęsPS jei jau Gorenje “Ford Eskort” tai kas tada koks nors Ariston ar Electrolux?

na cia nesutiksiu…mat as turiu neimontuojama gorenje, o stacionalu…ir jo vidines dureles turi apsauganti stikla, tad ten niekas nepakliuna ir nieko ardyti nereikia topocentras.lt/?page=main/browse

Zapas , o durelės jau paaiškinau - vidinis paviršius lygus ištisinis be jokių sujungimų. Ir patogu valant ir jokių baimių dėl skyščių jei išsilies.

Bet neištisinį ir sujungimas viršuje- turiu omenyje viršutinšį paviršių- juk visur yra stiklas tik svarbu koks.

na geriau nesigincikym…nes as ta daikta vis tik naudoju…

Niekas nesako kad jis blogas aš tik pasakiau kuo išsiskiria AEG - na mat patiko galvoju pirkti tokį variantą.

Zapai visiškai nedomina Ne, eskortai irgi Ne. Pirksim Audinę Girtas

Aha aš irgi norėčiau Merso, poršo, na galų gale BMW sportinio - bet tenka tenkintis 4 audine Mirkt

O man tai nelabai pasiseke su Gorenje saldytuvu. Pajauciau, kad atsiranda pasaliniai garsai kai dirba: sistemoje itariu yra oro, tai tas oras ir vaiksto kartais vietoj skyscio. atvaziavo meistras perpilde sistema, bet visvien panasus garsas liko, o poto dar ir plastmasiu traskejimas atsirado. Vel teks kviestis meistra ŽliumbiaDar net metai nepraejo

G. PININFARINA orkaite ~800; --tu cia uz GORENJE B-50 EP tiek mokejei? Apakęs Apakęs cia su transport defektais ar kaip??

Kazkas cia lygino Merca su Mazda. Nesenai skaiciau, kad vokietijoje buvo renkamas patvariausiu ar kokybiskiausiu auto 100. Tai va - Mazda pasirodo 1 vietoje, o Mersiukas jei neklystu 11. Nors siaip atrodo nepalyginami dalykai. Va tau boba ir devintines Šypsena