Ka paneles mieliau renkasi: alu ar miksus ir kodel

Aišku, kad Alus.
Todėl, kad skanu LiežuvisCha cha.

Nu kazhkajp tuos wisus sidrus,mix’us perku labaj jaw retaj nes man jie nera labaj skanus,o wat alus ir skanus,ir pigus,ir atsigeri ir dar lajpsniu turi…Niam niamGirtas

na va tu tikriausia busi antroji kuri TaurėTaurėNiam niamNiam niam
pagal mane tai nuo nuotaikos priklauso GirtasGirtas
jie nuotaikaCha cha tai Alus jei Nekaltas tai Taurė TūsasTūsas

Jau rasiai!!!!!!
mes pesrskaitom ir po viena parasyta zinute Cha cha

gal sidrus geria todel, kad neivertina alaus skonio?? pradziai priesh daug daug metu galvojau kas cia per sh… o pasirodo tam tikra alaus darykla (jos vardo neminesim) gamina pati skaniausia aliuka Šypsena) mniam mniam… osidras ir mixai tai zabava vaiku Šypsena)

Kokia antroji? NekaltasNekaltasApakęs

Mergickos geria mixus, fizus ir visokius panasius kurie vaikinams brangiau atsieina ipirkt…
Cha cha

kuri geria mixus siame puslapujeCha cha

Niekas nekaltas, kad skaityti nemoki Baisu Liežuvis.
O aš geriu AlusAlusAlus.

niam niam mixiukai fizziukai kissiukai… Girtas Girtas Niam niam

as mokausi LiūdnasLiūdnas

aiksu miksus

Alus ir tik Alus Taip

galiu gerti ir visokius mix’us, bet "buratinas" ir tai skanesnis limonadas Cha cha o stipresniu alkoholiu mano skrandis nelabai megsta. bet va alus tai pats tas. ir skanu, ir sveika Taip Laimingas

o as dazniausiai pati uz save susimoku Liežuvis nera cia ko vargsu vaikinuku apkrauti Šypsena [o jei dar studentas koks, is paskutiniu stipendijos centu i bara atejes? Juokiasi ] tad nesirenku, kas brangiausia. bet kokiu atveju, alaus kainos visur panasios Šypsena

Ne tik kad visokiu Taurė negeriuVeee , bet dar ir uz savo Alus pati Flirtas susimoku

Siaip tai cia mergicku Flirtas klause ka jos Niam niam

Tu tikrai saunuole MyliuMyliu

aaa! zhinoma kad uzh alu ;] Bučkis to Alus, o Taurė Ne ;]

Alus Ne, Taurė Taip… o patas skaniausias tai MIX radioktiv, ir slovakiskas naminis vynasTaipNiam niam

Jo dabar jau lietuveleje miksiuku kokiu tik nori…