ka matot pro darbo langus?

aš matau parudavusiais lapais liepą… Aš nekaltas gal ir gerai, kad tie lapai menki, pro plyšius matyti priešais esančios kažkokio šviesaus pastato langai su gražiomis violetinėmis gėlytėmis Gėlės ir raudonas stogas Cha cha
o pro kitus langus Užsuk’as matyti, bet ten aš nežiūrau Cha cha

O musu pastato fasadas stiklinis, bet mano kabinetas toliausiai nuo langu. Pries savaite dar maciau Norfos vidine aikstele, siaures miestelyje, o dabar priejes matau savanoriu prospekta, Plastos gamykla priesais ir salia automatine Nestes kolonele, mat persikelem i kitas patalpas. Shuuudas, dabar visus kamscius atstoveti reikiaPiktas

Keliuką į darbą, uz jo miskelis. Nes cia labai rami vieta. Zodziu ramu tylu ir malonu dirbt niekas nevazineja netriuksmauja.

Koks cia darbas-tik spek viska konspektuoti! kartais net rankas paskausta LiūdnaO jei ir matom ka nors, tai tik nudziuvusia zole Piktas

O as matau dangu. Nes vienintelis langas kuris yra, tai tik virs galvos. Uztad ir sedeti labai karsta. Bet visada zinau koks oras lauke. Ir labai grazu kai sninga Šypsena

Nugi net pasižiūrėjau, ką aš ten pro tą savo langą matau…
Matau kažkokį baltų plytų neaiškios paskirties pastatą, šiukšlių konteinerius, kaminą, kaimyninę firmą ir jos žolytę, kelis neaiškios kilmės medelius, ženklą, kuris reiškia “Automobiliams įvažiuoti draudžiama”…nugi žiūriu, kad su vaizdu man tikrai nepasisekė Aš nekaltas
Tiesą pasakius, kiek čia dirbu, niekad neatkreipiau dėmesio, kokia mane supa aplinka -Kietas

o lia lia!!! Kadangi sedim beveik pries VU medicinos fakulteta, jau studentams paskaitos prasidejo, tame tarpe ir fizinio lavinimo pamokos… bet domina labiau studentes, kurios po langais begiojaCha cha

Čia tipo naujų narių priėmimas į klubą 30+?

Vyro išganymas, ar pražūtis… nežino niekas, kas po nekaltybės kauke ar angelas, ar velnias, ar pati mirtis…