ka matot pro darbo langus?

Matau statybas.Nuo pat ryto toks triuksmas ir vibracija kad neimanoma dirbt Liūdna Kosmariskos darbo salygos Liūdna

Atejau is ryto i darba ,ir vel ta pati pro langa matau…gal kas galvoju netaip apsikeiskime…

gatve pagrindine, masinu daug zujanciu, bet darbui netrukdo, pripratau. kartais dar viena kita avarija, nes toks posukis pavojingas yra, medeliai zaliuoja, penkiaauksciai. nu nesiskundziu landsaftu uz langoCha cha

Matau zalia Neries pakrante, nuo kurios kartais oro balionai kyla Šypsena O dabar kartais Pakso “vertaliotas” nusileidzia Apakęs Matau Baltaji tilta, rekonstruojama “Lietuvos” viesbuti, sakuras velionio Sughiharos (ar kaip ten jisAš nekaltas) atminimui, gatve pilna masinu (va kaip tik simpatiska mergina Civic’e sediMirkt). Trumpai sakant, vaizdelis man patinka Cha cha

suknista laisves prospekta, dulkes, kamscius nuo ryto iki vakaro, masinu saugojimo aikstele kitoje gatves puseje. karsta ir kavos norisi.

Matau automobilius pakeltus ant pakeleju ir begalia mechaniku bandanciu atspeti kas tiems automobiliams nutikoCha chaCha chaCha cha

Nu pas mane tai cia vaizdelis dar baika- medziu virsunes ir dangu matau, bet galiu pasakyti, kad Panevezy senais laikais, kai dar buvo vakaru bankas, tai jo langai buvo tiesiai pries moteru konsultacija, Cha cha Cha cha tai budava pasakoja moteriskes, acisedi visam grazume pries Vakaru banka… Taiva, neblogas vaizdialis ania? Cha cha

matau statybininkus kurie stato masinu stovejimo aikstele, masinos kamscius, ir saule kuri juodai kepina iki pietuLiežuvis

O as jauciuosi kaip katinas: aplinkui stogai, kaminai, va keletas satelitiniu bliudu ir matau viena laikrodi, kuri visi gerai pazista.

Paskaiciau ir eilini karta nuliudau… as visai sedziu “belangej” Liūdna tik stiklines durys i koridoriu … ech… jei noriu suzinoti, koks oras lauke ar tamsu, ar sviesu, einu i kita kabineta… ir ten nieko gero, statybos, kelias, daugiaauksciai…

mano vazdas pro langa - tik medzhiu virshunes - liepos atrodo Šypsena zhiuriu pro langa ir matau kaip rudeneja Liūdna penktadalis lapu jau geltoni…

Rimi prekybos centro sonaBlogai
jei dar langa matau… o dazniausiai reikia paeiti is savo darbo vietos kad priartet prie lango ir kazka per ji pamatyti…

Matau zaliuzes, o kai vejas jas pakedena, matosi sandeliukai … vaizdelis nikoks… jau geriau zaliuzes

O aš tai dažniausiai net nežiūriu pro langą, o kai pažiūriu tai matau tai ką noriu matyti - arba mergas einančias šaligatviu, arba VP parduotuvę kurioje perkame harilką, arba muitinės kiemą, arba užknisantį mašinų kamštį arba krūvą fūrų pro kitą langą.
Bet labiau patinka žiūrėti į monitorių arba spintutę (jeigu joje stovi butelys).

P.S.Nesenai priėmėme dzevčiną, tai kartais ir į ją iš padilbų paveizau - simpatiška ruskelė Cha cha

Matau tik murine dvieju aukstu siena, kurioje yra vienas langasLiūdna Kaip gera kai kuris kolega ieskodamas mobilkai rysio prie jo prieina… Pamojuoji jam ir diena tarsi sutrumpeja…

as tai pro darbo langus kazi ka matau. per viena tai rusio duobe…
o per kitus langelius-skylutes tai zole… ai ne dabar dar kazkokia statulos pagrinda… Apakęs

pro sotglangy matau tik dangu…Šypsenao jei labai pasistengiu pamatau ir medy priepat daug kastonu o pro lapus aikstele piln masinu ir zmones Šypsena

pro darbo langus shiandien eina ta shlykshti deganchiu durpynu smarve Liūdna ir jau nebesvarbu koks vaizdas pro langus, kad tik ta smarve neitu… uzhsidaryt langu irgi nelabai - oro truksta. negaliu, uzhpjove jau ta smarve mane. namuose nakti irgi smirdejo shianakt baisiai -pamirshau langus ushdaryt, o toj senamieshchio dauboj visas sh*** nuseda… girti moksleiviai ir studentai grizhdami ish kabaku nakti po langais shukauja Liūdna tai kaip tu zhmogus gali dirbti???

ru - kaimynai beveik Šypsena
tik tiek, kad nematau sienos, o is 5 auksto visa statybu aiksteles panorama (gal net galeciau papildomai dirbti prarabu) Aš nekaltas Šypsena

Aš tai matau mokyklos vidinį kiemelį. Visai gražus vaizdelis, kadangi siena tiesiai pries langą apaugusi vijokliu, kuris dabar labai gražiai po truputį raudonuoja. Jei prieinu prie lango matau neblogą gėlių darželį ir tuščią baiseiniuką.