ka manote?

ka manote?

Ką manote apie briketus?ar tokie žmones kurie nešioja briketus jūsų nuomone yra išskirtiniai?kodėl taip manote?man tai asmeniškai gražu briketai o jums? Nekaltas

Išskirtiniai yra žmonės, kurie sugeba kurti ir turi kažko savyje, neužtenka vien užsidėti briketus. man briketai nei gražu nei negražu. o ar gražu kojų įtvarai? Nekaltas reik nešioti, ir tiek.

o kas čia gražaus? ir kodėl tavo manymu nuo jų žmogus turėtų tapti išskirtiniu? gal kokių antgamtinių galių įgauna?

ne nium…tayp…bet wstiek wa pwz pas mus klasey yra wiena panele kuri nesioja briketus ir yra beweik sauniausia klasej o kitoj klasej yra waikinukas kuris buwo klasej widutiniokas o kai pradejo nesiot briketus ji wisi atstume…cia dar ir nuo bendraklasiu priklauso bet wistiek…

jokiu galiu neigawna…tiesiog sheip paklawsew… Liežuvis

Man irgi grazhu, neturiu nieko priesh Liežuvis

Wa bent taw patinka… Girtas

Breketai baisu Pavargęs Blogai ir nuo ju tikrai zmogus nepasidaro isskirtinis

kryssste nu bet kai kurie zmones atstumia tuos kurie nesioja briketus… Nekaltas o del skonio nesigincijama… Ne

pati neneshioju briketu, bet man grazu Gerai

Man briketai nei gražu, nei negražu. Tiesiog jeigu žmogui reikia juos nešioti, nes kreivi jo dantys, tai tegu nešioja. Taip

man tai nuo tų briketų nei šilta nei šalta

jej yra rejkalas tej tegu nesioja, man jie netrukdo Mirkt

Visu pirma, ne briketai, o BREKETAI , berasciai Jus NekaltasVisu antra, tokiu temu yra buve NekaltasIr visu trecia - kox po velniu Tau skirtumas grazu kitiems ar ne? Nekaltas

nu kokis skirtumas briketai ar breketai bet manau kad wisi suprato apie ka as… nu ash nemachiau tokios temos…sorry jeijgu ka… o man skirtumas tokis kad man idomu ka kiti mano apie BREKETUS

Ai, dar - pavadinime tai ypatinga gausa naudingos informacijos… net temos neskaicius aisku, apie ka sita lieva tema Taip Pavargęs

Patikek, skirtumas didelis, nes briketai dazniausiai buna visokiu pjuvenu ir kitokio sudo Cha cha

nu jeij taw shita tema yra liewa tay tada nekomentuok… Nekaltas

Kas tas “šaunumas”, nuo ko jis priklauso? Cha cha