ka manote ir kaip jums kebabai?

ka manote ir kaip jums kebabai?Niam niam

man tai juodai skanu liuks dalykelisGeraiGerai

Buvo labai skanu, kol vieną kartą jo nesudegino. Jau buvo toks neskanus, kad dabar net pagalvoti nebenoriuNe

kai persivalgai ar kazkas ne taip buvo patiekta tada zinoma baidaisi.

Siaip tai Niam niam

aha visaj skanu TaipNiam niam
tik kad vienakart gyvenime esu ju valgiusiCha cha

Kebabai TaipNiam niamGerai

Na man dar asmeniskai tikrai neteko valgyti sudegusio kebabo, beje kas ten buvo sudege Nekaltas

prie kebabo skanu astrus pipiriukai ir keciupas mmmm kaip skanu, oi kaip isinorejau niam niamKandaKandaKanda

nepatinka man jie kazkodelNe astrokiVeeeVeee o gal cia tik man tokie vis pasitaikydavoNekaltas

Na tai uzsisakyk "Lamb kebab", jis nera astrus Ne
Skanaus Mirkt

Siaip eilinio europiecio zinomi kebabai yra skanu , bet va Turkijoje viskas kas ant grilio paruosta yra kebab , net ir saslykai.

pats skaniausias tai avienos.

Mėgstu. Gal kad retai labai tenka valgyti Nekaltas
Ypač skanios juose daržovės. O mėsa tai ne taip svarbu Šypsena

Su aviena, neskanu Ne …svelnu labai Taip
Geriausias tai yra su vistiena plius dar chilli sauce, va ten tai pasaka, o ne kebabas Šypsena

va chia tai skanumelis…tik reikia nepiknaudziaut ir i savaite tik koki karteli kita pasmaguriaut…nes poto patys busim vaikshciojantys kebabai Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Masinu turgui Kaune skaniausiTaipNiam niam

as juos is parduotuves perku (bent jau pirkdavau), o ne specialiai einu kur nors uzsisakinetPavargęsVeeeVeee

Na man tai nesiseka su kebabais,du kartus valgiau(Paryziuje ir Londone).Abu kartus be skonio kazkokie-nei prieskoniu,nieko.Na man nepatiko.