Ka manote apie Zuoka?

Ka manote apie Zuoka?

Kaip jis jums atrodo:
kaip zmogus,
kaip politikas,
kaip meras?

Tiesa, va dar cia kai kas…

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=3576547

As esu Klaipedietis ie studijuoju Kaune, o apie Vilniaus Mera galiu pasakyti tai, kad jis saunuolis, nors ir suka diela, bet ir miesto nepamirsta, todel ir negaila, kai toks zmogus valdzioje. Ir sau ir kitiems duoda. Tas pats ir Klaipedoje. Na o jau Kaune, tai bezodiu.
Kaip zmogus jis man palieka labai gera nuomone, zinoma asmeniskai nepazystu.
Daugiau tokiu gabiu ir suktu zmoniu valdzioje reiketu Taip

vava, kazhka panashaus norejau rashyt…
Mirkt

Gerai

teko su juo ne karta bendrauti ivairiuose renginiuose ir jis man tikrai patinkaŠypsena
kaip zmogus ciki
kaip politikas irgi neblogas , zino ko nori ir etc.
na o kaip meras…nieko negaliu blogo pasakyti cia zodziu nereikia, viskas matosi mieste.gal jis suka nesvarius pinigelius,bet skustis nera kuo,nes miestas atgimstaŠypsena

nieko stebėtino, visada buvo ir bus žmonių, kuriems užtenka to, ką jiems "vyresni" leidžia ar duoda. Todėl tokios nuomonės ir nestebina.
Mano moto: all or nothing!!!

įdomi nuomonė, verčianti susimąstyti: MTV karta ateina, kartu ir nauji moralės standartai…Blogai

zuokas ok Gerai!!!Alus

tik idomu, kaip jis tvarkysis su Parkavimo kompanija. vienas mano pazystamas Tarybos narys teigia, kad Savivaldybe rimtai gali pralaimeti byla ir tuo metu jei tektu pakloti apie 20mln. litu

Jeigu gerai tvarkysis 20 mln nebėda, Sudarius normalią sutartį savivaldybė pinigus greitai atgaus. Dabar dar paseksime su kuo ta sutartis bus sudaryta… Šypsena

Neblogas bicas, bet jei saugumas ji pajudintu tai jis meru jau nebutu…

nebeda? valstybei gal ir kapeikos, bet miestui tai didele suma. pats vilniaus biudzetas tera 600000 mln. litu. puse ju valstybes dotacija, likusi puse pajamos. ir is tu pinigu miestas turi pragyventi. t.y. kiemus tvarkyti, remontuotis senus pastatus, gatves tvarkyti, uz apsvietima moketi, islaikyti savo administracija, paremti socialiai remtinus zmones ir skolas grazineti

taip taip, 600000 mln litu…
suma zodziais: SESI SIMTAI MILIJARDU LITU.

ir isvis is kur cia tokia byla kur galima pralaimet 20mln litu. uz ka cia tiek litu ?

Nekaltas Tai gal ir Dekanidze butu buves visai Gerai. Gi irgi turejo planu pradeti nuo “Vilniaus” viesbucio - miesto sirdies ir butu sutvarkes viska ciki. O koks skirtumas kokie pinigai? Nekaltas

na gerai 600mln. tiks?
savivaldybe turejo iskirti zemes sklypus, rodos aikstelem statyti, bet taip ir netesejo savu isipareigojimu. statybu verte sieke 20mln. stai kaip kompensacija ir gali prisiteisti. nors reiktu man paklausineti tiksliau to zmogaus kaip ten yra

nu nzn nzn… kompensacija uz netesybas tokia pat kaip ir statybu verte ?? ar tik nebusi cia padaugines nuliu eilini karta?

tik nereikia pult i krastutinumus Mirkt

Na kaip žmogus nežinau bet kaip politikas manau jis geras politikas o tuo pačiu ir meras

tikrai? o suzluges galimo pelno gavimas, pradetos investicijos, ateities planai? viskas iskaiciuota, firmos juk ziuri i ateities pelna, o ne i poros dienu