Ką manote apie priverstinį skaitymą?

Dejau as ant priverstinio skaitymo… Nei vasarai kai uzduoda nei per mokslo metus sarasus duoda, bet ne vienos knygos neperskaitau… kai reikai ten ka rasyt ar atsiskaityt tai 2 gaunu arba ir ineto ten straipsnius/analizes parsipuciu ir gerai…

uztat kiek laiko sutaupau, nei ant tu nesamoniu skaityt Pavargęs

aha, kiekviename tamstos sakinyje matau savo “klydima” Juokiasi

[/quote]

Dzeugiosi kad bent linksma jums nes man isvis px jusu nuomone vistek viska suprantat ka rasau to ir gana man Cha cha

jei ne priverstinis skaitymas dauguma zmoniu neperskaitytu nei vienos knygos per visa savo gyvenima

Visiskai sutinku!
Priverstinis skaitymas VISADA iseina tik i geraŠypsena

moxliuku nuomone…Cha cha

jie robotai… Cha cha

Kodel moksliuku? Jei zmogus skaito knygas, tai jau butinai moksliukas? Nelabai sutikciau.

Isisaiskink kas kam apie ka pasake tada komentuok… Nekaltas
komentaras ne apie skaityma bendrai buvo. Jei zmogus skaito nereiske kad moksliukas tikrai, as pats uz skaityma - knygos Gerai

O tie, kurie neskaito knygų, yra robotai intelekto mesužalotais veidais Šypsena

senais laikais knygos ir jų skaitymas būdavo privilegija aukštesniam visuomenės sluoksniui.
o priverstinis skaitymas – bandymas primest privilegiją prastuomenei, ir aišku tie to nesuvokia ir priima su priešiškumu.
iš vienos pusės – jeigu žmogus įgyją vidurinį išsilavinimą, tai tegu ir knygų kažkiek paskaito. kita vertus – o kam? jei žmogus neskaitys knygų, akiratis bus siauresnis, ir jis daug ko gyvenime nepasiges. bus ramesnis ir turėdamas mažiau. kai kurių valstybių politika netgi tokia – žmonės durnesni, jiems ir taip gerai bus.

Nu tada reik imt viduriuka ir bus pasiekta harmonija, sveikame kune sveika siela Cha cha

apie tuos kurie perskaito kokia knyga tik del to, kad ja skaityti yra privaloma pagal mokyklos programa, cia ir taip viskas aisku… Bet siaip, privalomas skaitymas yra ziauri nesamone, manau, kad kokias knygas, kada ir kaip skaityti turi spresti pats ir tai turi buti malonumas, o ne prievole… O ir stebisi mokytojai kodel jaunimas taip skaityti nemegsta, blem, tai, kai duoda kokia Simonaityte ar Zemaite… Tai kas po ju nores isvis i knyga ziuret…?!

lbj teisingai pasakyta TaipCha cha

Žiaurus tas priverstinis skaitymas,kai reikia kokią nuobodybę skaityti.Paskui interpretacijos prasideda ir išvis smagumėlis.
Ypač linksma,kai reikia perskaityt kokią 600 puslapių knygą ir vis atidėlioji,o paskui prisiruošus skaityti kankiniesi…(šiuo metu Vaižgantas su savo ‘‘Pragiedruliais’’ mane kankina).
Aš dažniausiai ‘‘nulūžtu’’.
Šypsena

Cha cha Sutinku

priverstinis knygy skaitymas turi viena dideli minusa: mokiniai pradeda galvoti, kad nera normaliu knygu ir nebeskaito, o knygynus aplenkia 100m spinruliuCha cha aisku visada yra isimciu, bet labai jau nedaug

Ka manau apie priverstini skaityma? nieko gero… kiekvienas zmogus pasirenka pagal savo pomegius. Man patinka skaityti, tai ir skaitau, nepatiktu - neskaityciau tiek kiek skaitau dabar. Bet skaityti reikia. Gal ne tiek daug, bet bent bendra supratima apie lietuviu ir pasaulio klasikos kurinius tai tikrai reiketu tureti…Nekaltas

priverstinis skaitymas turi panasu pliusa kaip reklama: bent jau privercia paauglius isgirsti tam tikrus vardus, kuriu jie siaip niekaip nesuzinotu.
mokyklu programos, kaip ir daugumoj saliu, yra absurdiskos, ir vargu ar cia imanoma ka pakeisti. Mindaugo festivalis visada visiems atrodys svarbiau uz experimentine literatura. antra vertus, galima veikti podpolnai, masoniskai, uzsiimti vietas kulturos bei svietimo ministerijose ir padaryti kaip su Frankfurto knygu muge: kad ir kiek zyzia ir cypia visokie uzsikalkeje anachronizmai kaip Juozaitis, toliau vedi modernia, sveika koncepcija ir galiausiai viska subalansuos palankus rezultatai ir autoritetu atsiliepimai.

paaugliu isitikinimas, kad skaitymas priestarauja poilsiui - desningas. kaip ir visa ju minkstaprotyste. keista man tik, ko jie lankosi kulturos forume, verciau toliau sedetu savo ruzavu mobiliaku Blevyzgose, ziuretu reklamas apie Extra papildyma ir t.t.
poilsis ir vasara linksma ir isties naudinga bei turininga tik tiek, kiek reikia gaisti laiko uzmegzti sexualiniams kontaktams. visa kita laisvai galima leisti skaitymui; vargu ar kas nors yra labiau verta demesio.

O kam isvis reikalingas "priverstinis" vidurinis issilavinimas? Kietas

tiesa pasakius priverstiniai dalykai niekada nieko gero neduoda, gal tiesiog reiketu skatinti domejimasi knygomis, ne tik verciant zulinti ju puslapius menesi bet bet parenkant knygas atitinkancias si sendienos problematiska pasauli nius bet cia pedagogu reikalas. kiek pamenu tu zemaiciu ir skemu nalabai kas skaitydavo. aisku veliau tai jauciasi, bet kad nedave jau gamta tai mokytojai neydes Šypsena