ka manote apie moteri - zveja?

Mano mama ir brolienė - žvejukai. Dovanų pernai per Jonines po meškerę gavoTaip

nu ko ko, be zvejoti nemegstu… Šypsena ir nesuprasciau drauges zvejotojos… ot merginas pazvejot … jooo , patinka Cha cha

Na, jei:

  1. MOTERIS
    2.Žvejė

tada liuks Gerai

Labai gerai tas dalykas…moteris zvejis. Ir sumushtini paduoda, ir alaus ipila, ir slieka dar kartais pamaunaCha cha

labai malonu Šypsenaskaityti atsiliepimus apie moteri zveja…atvaziuokit prie nemuno geguzi ar birzeli tuomet pamatysit ko daugiau - vyru ar moteru zveju ???!!!Šypsena

Manau,kad liuks,man patiko kai šią vasarą pabandžiau.Vanduo,ramybė,mintys ramios - tikra relaksacija.Vienas trūkumas - negaliu susitaikyti su slieko bjaurumu

Moteris zveje? Tai cool Laimingas

Na ir kas jau čia ypatingo?Baisusėdėti su meškere ir durnių volioti ir mes mokame,jokio ypatingo mokslo čia nematau,labai jau vyriškas darbas - žuvelę ant šniūrelio ištraukti

As irgi kelias meskeres turiu Šypsena Zvejoju nuo vaikystes, kai turi kaima, tai tokiu dalyku ismoksti, net nepastebi kaip. Tai vat, vel laukiu vasaros, siltu oru… Visai malonu su meskeryte pasedet, tik neturiu kantrybes laukt jei ilgai nekimba. Tada geriau nesikankinu. O tai reiskia zvejoju, bet nepersistengiu Šypsena

Zvejyba, ech… Šypsena Zvejoti megau nuo pat mazens. O viskas prasidejo nuo to, kai ziuredavau kaip tetis zvejoja. Meskeriu tikrai neturiu savo, nes kazkaip ju neperku, o pasiimu tecio kai reikia. Cha cha Pries savaite zvejojau ant ledo, patiko, tik gaila, kad kibimas buvo nekoks… Nustebęs Dideliais laimikiais negaliu pasigirti, bet mazu tai yra nemazai… Tūsas

as zveje ir dar zvejo dukra Juokiasi vyras tai visai nezvejys Cha cha

Tai turetu buti puiku.Zvejodavau su broliu,moku spinigauti,uzsimauti slieka ant kalbliuko,dzikus ir kitus skanestus zuvelems.Bet dabar niekas nesiveza,brolis liko kitam mieste,o labai noreciau vel pabandyti,gal tai galu gale taptu tokiu hobiu,kuris sugeba nuimti per savaite prisikaupusia itampa.Pavargęs
Butu puiku,jei kazkas ish draugiu turetu toki pomegi,o dabar…Visoms bile puoshtis…Ir priesh diedus staipytis.
Siaip manau,kad kiekvienas hobis yra gerai,svarbu,kiek jam atsiduodi. Cha cha

As zvejoju Taip Taip patinka tas uzsiemimas, kad net sapnuot imu Cha cha
Su vyru zvejojam, kartais su broliu ir teciu Gerai
Ir vaikams meskeres nupirkom - traukia kilbukus, karosiukus viena po kito Laimingas

Nors prisipazinsiu, kad daugybes to meno gudrybiu nezinau Drovus Uztai Kaledoms gavom dovanu gera knygele Gerai
Kada nors butinai issiruosiu pazvejot i jura ar i Sibira koki Cha cha Taip Tebunie link senatves, bet butinai Cha cha

Pupelka,pasiimk ir mane,ka?Please please pleaaaaaaase!Labas Ir ash noriu Cha cha
Man nera nieko grazesnio,kaip kad zmogus,turintis hobi.

Buvau tokia tema pradejus Zhveju klube Šypsena

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/16537.41-=(716196906

na, jeigu vyras indus su AJAKS isplauna, tai…

Eikit medziot Liežuvis Cha cha
As irgi eiciau, ale sautuvas labai jau sunkus ir gyvuneliu gaila Cha cha

Aš manau, kad tai sveikintinas dalykas ir ypač jeigu tai šeimyninis hobis.

PAti megstu pazvejoti. Praejusia vasara zuveliavom su draugu - aktyvus poilsis ir galima puikai idegti (reikia buti su maudymosi kostiumeliu). Prie ezero saules spinduliai labai gerai "ima" oda. Apskritai galiu prasedet su meskere kelias valandas - laikas greit eina, o ir naudos siokios tokios… Po to vakare kepdavom zuvytes saslykineje ant groteliu. Niam niam Niam niam Niam niam Niam niam, o ypac su alum.
Noriu zvejot !!! Žliumbia !!! Pasiilgau vasaros… Gėlė Gėlė Gėlė

P.S. Nesuprantu is kur pas Moteris ta baime sliekams… tokie mieli kirmeliukai Juokiasi

Jei mano mergina megtu zvejyba, ji butu ideali moteris Cha cha is tikro, tai butu smagiau leisti taip laika gamtoje dviese.