Ka manote apie mano poelgi?

Tai didelis. Pagal standartą taksas turi svert ne daugiau, kaip 9 kg. Dauguma taksų Lietuvoj per dideli.
Bet simpatiškas Taip

beje sausio pirmaja jam sukaks jau 10metuŠypsenaTūsas

Tai sveikinimai Šypsena
Kaip taksui - tai nėra daug. Taksai - ilgaamžiai, tik sveikatą pasaugok, kad stuburo nepažeistų (berods, jau turėjo problemų?). Neleisk storėti, kad neapkrautų stuburo.

turejo… baet dabar viskas tvarkoj. zinoma stengiames kad virssvoris stuburiuko neapkrautu…bet nevisad gaunasi… labai jau jam patinka skaniai paestŠypsena

ne manija o tiesiog geras zmogutis papuoleiTaip

na siaubas… vis laukiu progos jas nofotkint zaidziancias bet neina… jos gal supranta zmoniu kalba? nes kai nueinu atsinest fotiko tai tuojau pat issilaksto…Šypsena o ziuret gali-nekreipia demesioŠypsena

tai puiku!

Kaip rodo mano praktika, ko daugiau shunu-kaciu, to jie lengviau priima naujoka i savo gauja ŠypsenaNors buna ir ishimciu, va kaip tik su tokia dabar ir susiduriau. Jaunikiai pripranta ir i kompanija isirasho lengviau ir graiciau, nei suauge.
Tai kad sekmes! Šypsena

na pas mane viskas jau tvarkojŠypsena(beveikNekaltas)Šypsena
tik suo naujaja katyte aploja jei ta pradeda smarkiau siustiŠypsena, o siaip tai viskas jau geraiŠypsena

As tai siulyciau gal tam kaciukui seiminkus surasti, nes dabar dar tik du, o jei dar koks atsiras, tai tikrai perdaug bus

Saunuolis Taip > ot mano taksas katinu labai nekencia ir pjauna wisus katinus is eiles Pavargęs

maniskis tai ir puola , bet tik tuos kurie laukieŠypsena tie kur namie manau jo supratimu yra saviŠypsena

Uzmikdymas 10Lt, jei ka…

dekui uz info, bet man jos jau senokai nereikiaCha cha visi gyvi ir sveiki pas maneŠypsena

GeraiTaip

Tu geros sirdutesTaipbet nepersistenk visu juk nepriglobsi,man ir vienos uztekoTaipO ar sutars-nzn gal po kiek laikoNekaltas

autoriui temos Gėlė Gėlė Gėlė geri darbai nelieka nepastebėti…džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių Laimingas Man panaši situacija su šuniukais. aš net esu sau prietarą sugalvojus, jei man kelią perbėga šuo-reiškias pasiseks, ir akurat! Šypsena

Tu čia apie mane papasakojai Taip
Ir dar susapnuoti šunį yra gerai Taip

SaunuolisApkabinimas as irgi taip daryciau dabar …mano viena pazystama turi 12katinu ir 2 sunisŠypsenalabai geros sirdies zmogutisŠypsena

sakyciau pernelyg gerosŠypsena nes tiek gyvunu jau nejuokasCha cha man tai ir maniskiu 3 uztenkaŠypsena vieniems tada est duok kitus vesk laukan,kitu kakutes reikia isrinbkt ir t.t. net nzn kas del ko yra ar as del ju [poreikiu tenkinimo ar jie del manes linksminimoŠypsena kita vertus itariu tai kazkas panasaus i simbiozeCha cha jie man skaidrina gyvenima o as juos priziuriuLaimingas