Ka manote apie mano poelgi?

Ka manote apie mano poelgi?

Jau 4 metus utenoj studijuoju.Del savo geros sirdies radau ir paemiau maza kaciuka-pries metus,nor turiu suniuka-taksiuka.Aciu dievui jie sutare(patys galit isitikint paziureje mano dienorasti).

Bet va pries pora savaiciu dar vienas kaciukas valkatele pasimaise…Priglobiau ir ji.Kol kas jis tik su manim gyvena utenoj,buvau parvezes ir namo,bet su anais dviem nesutare…Bet manau laikas daro savo…V Ir kaip manot ar pripras kate su suniuku prie mano naujojo kaciuko…Gal man kokia gyvunu mylejimo manijaCha cha?

Siaip tai gerai,bet nepereborsci.Kokiu 10 tikriausiai nebeislaikysi.

Itariu ir as ta pati,skaiciau toki straipsini apie senukus ir ju 150kaciu…Kad tik man taip nesibaigtu kaip jiems…Šypsena

ir uztenka visiems meiles?Cha chaCha chaCha cha turiu du (atsirado irgi del panasiu priezasciu) bet eina sau, trecio tikrai neimciau…

Gal palaikysit tikrai isprotejusiu,bet cia tik gelytes.
Suniukui buvo stuburo isvarza,darem operacija-700lt.Kate juoda,iskrito pro 3 auksto langa,labai blogai susilauze koja-operacija 700lt…Aciu Dievu antroji kate dar neoperuota…Jauciu i bankrota nueisiu su tokiu gyvunu mylejimt…

Ziuriu ne tik gyvunelius myli bet dar ir pasigirt labai megsti…Veee

Ugu, viskas gerai buvo, kol neperskaiciau 6 zinutes Blogai

tau visi namie?Cha cha

o aš manau, kad geri darbai daromi tyliaiDrovus

jau is temos pavadinimo matosi - kazkoks savimyla Veee Juokiasi

Kreipkis į savivaldybę dėl socialinės paramos,kaip daugiavaikės šeimos
atstovasKietas

Oho, kokie stipriai lietuviski stereotipai: girtis negrazu?..Liežuvis o kodel gi ne?! Parodu rezultatais, puikiu suns eksterjeru pasigirti grazu, o savo meile - ne??? Apakęs
Priglaudei gyvuneli, gydei, rupinaisi juo, nepagailejai jam sunkiai uzdirbtu pinigu ir namu silumos - valio!!!.. puikus pavyzdys kitiems ir pagarba Tau Žvaigždė Aciu, kad toks esi. Kartais visai smagu paskaityti apie dar vieno gyvunelio laime surasti gerus namus Taip Nekaltas

Dekui uz gera zodi.
Sia tema sukuriau ne pasigirt,o suzinot tautieciu nuomone apie mano poelgi(ius).Buvo idomu ka apie tai pasakysit,nes kai su taksi vezdavau sunkiai sergancius gyvunelius kai kurie taksistai siulydavosi "padeti"uz 20lt t.y.juos pribaigt…Man tai pasirode besirdiska tad ir sukuriau sia tema kad suzinot jusu nuomone…

gerashirdis…GėlėBučkisBučkisGėlėDrovusDrovusApkabinimas

Viskas aiskuNekaltas myli gydai, bet is kur tu tokias kainas istraukeiBaisu ypac uz kojos operacijaNekaltas kur operavo jei ne paslaptisNekaltas

maladec! kad pasiimi situos vargsus gyvunelius pas save, bet gi vistiek visu negalesi laikyti. Reiktu tau salciau ziureti i si reikala. man irgi kai pamatau koki murzina drebanti nuo salcio kaciuka norisi ji paimti pas save, bet kad nebeiseis visu vistiek islaikyti ir praeinu su skaudancia sirdimi. Liūdnas

tai aisku, kad labai gerai padareiTaip as irgi mielai priglausciau gyvuliukus is lauko, gaila, kad to padaryti nera salygu, beto tikrai nesugebeciau su visais susitvarkytNe

Su kates operacija buvo tokia nesamone…Ji iskrito pro 3 auksto langa-sanarinis luzis ir dar suo is kazkur atsirades apkandziojo…Buvo sekmadienis,tad dirbo tik Jakovo VET centras tai ir nuveziau ten.Padare operacija 300lt.Kita diena koja labai istino-visa savaite veziojau-state lasalines ir leido ukolus.Po to tas sergejus samochvalovas(toks chirurgo vardas)pasake kad reikia dar operuot,atseit tam kad neslubuotu-nemokamai.Na sakau gerai,nors tikrai zinojau,kad ne del slubavimo operuos…Operavo koja vel istino vel savaite ukolu,uz vienas tokias proceduras mokedavau nuo 20iki35lt.Kai eilini karta atveziau jis dar persviete ir tare man liudnu snukiu: