ka manote apie geforce3 titaniuma?

ka manote apie geforce3 titaniuma?

nu va geforce3 128 Titanium DDR ?kaip jum sita vaizdo korta?

Gera, taciau jau senstanti bei brangi video korta. Visi Titanium serijos geleziukai yra neblogi. Jei dar siandien ji sakykim pusbiese tai po pusmecio ji bus gerokai pasenusi, panashiai kaip kad dabar ziurim i GeF2.
Nezinau, as sia logika vadovavausi kai pirkau sau videshke. Pasirinkau vis tik ne ja.

ne tokia jau ir brangi apie 400 litu. svarbu kad geraj veztu.man atrodo kad dar metelius kitus ant jos vaziuos dauguma zaidimu ir gana puikiai.k i tai pasakytum? Šypsena

Jei tai butu tikrai perspektyvus GPU tai butu vystomas toliau, taciau matyt kad tuo metu kai meistrautas buvo GPU GeF3 Ti konkurentai padare didesne pazanga ir teko mest velniop GeF3 tobulinima ir imtis siuolaikinio GPU ant GeF4 branduolio. Stai kad ir nauju protokolu palaikymas bei daugikliu aka x8 AGP. Gef4 GPU adaptuojami o apie Gef3 nera net kalbama apie upgreida. Vadinasi neapsimoka. Jei GeF4 isejo naujas modelis Ti4800 tai GeF3 laikoma neperspektyvia ir pasenusia ir nauju nera. Ir is viso kaip senesniam kompui tai gal ir neblogas sprendimas. O jei laikantis tavo logikos kad galbut dar kelis metelius ant jos eis dauguma zaidimu… na tai sia logika galima ir kitoms kortoms taikyti. Ne vien GeF3 Šypsena Nors pasikartosiu, tai nebloga siandien jau kiek senstelejusi vidutines klases video korta. Ir gana shustra, turint mintyje RAM daznius ir pacio GPU sugebejimus. Kai rinkausi sau videshke daug domejausi jomis. Bet garantuoju 100%, video kortu RYTDIENA ne su jomis.

Geresne uz manoCha cha

Imk Redeon 9700 taj nors plokste

Nu turiu tokia bet nesiskundziu tik va gal kaip pakeiciau is Sparkle i Daytona tai bishki Daytona užknisa prota Kanda

Ai bet geriau jau imk Geforce 4 Ti 4200 128 MB DDR Drovus

kad pinigo butu tai ir imciau.Šypsena

wo korta Gerai Cha cha
pas mane ji yra, bet kaimynas turedamas blogesni proca ir Ti4200 daro mano kompa ir nemazu skirtumu , wo

atgyvena Nekaltas Bet kadangi daugiau ant video negali leisti, tai su ja dar iki kitu metu pragyventum Mirkt Vezha dabartinius zhaidus normaliai, ir dar tikriausiai vesh, nebent sugalvotum Unreal2 pageimint Nekaltas

nu pas mane ka tik tokia nusipirkau, finansai neleido daugiau, o uz geforce mx geresne galŠypsena

turejau omeny geforce4 mx

Tu cia paminejai Unreal II, bet pas mane su ta korta sis geimas eina kai vejas (viskas ant max sudeta, nestabdo Gerai )

Šypsenaziurint kokia tavo GeF3 Titanum 128Mb DDR, todel kad ira Ti200 ir Ti500, GeForce3 (ne Titanum) ira geresne uz Ti200(bet ir Ti200 geresne negu GeForce4 MX Juokiasi), o Ti500 pati geresne! Šypsena (Ir is vis betkuria GeForce3 gera todel kad ji jau turi "shaiderius&quotMirkt

labai gera.turiu ir dziaugiuosi kad tokia turi o ne 4mx.viskas eina be stabdymu o uz tokia kaina geriau tikrai nieko ner.

o ar mano procesoriaus (800 Mhz Duron) pakaktu kad eitu geimai be stabdymu jei imciau sita vaizdo korta?

Radeon 8500LE geriau eina ir pigiau kainuoja…

pilnai pakaktu.
Pilieti, tu matyt sumaishei LE ir orginalia 8500, le atsilieka ir nemazhai nuo gf3 ti200 o radeon 8500 orginali ji deda Šypsena Nors zhinoma ne visur Nekaltas