Ka manote apie draugyste tarp klasioku?

Svarbiausia kad jie vienas kitam patiktu!!!

Hmmm… niu nzn… pati tikriausiai niekada nedraugauchiau su klasioku, tachiau ir su Domantuku nesutinku… Mirkt Domantuk, patikek, kaip ash tave norechiau supazhindinti su viena porele. Šypsena Taj mano pati pati geriausia drauge visame pasaulyje ir jos vajkinukas. Šypsena Jie ir ash esame klasiokai. Mirkt Tikriausiai pakeistum nuomone, jog visi panashus atvejai baigiasi blogai, nes geriau sutarianchios poreles ash dar nesu machius. Kartu jie jau daugiau nei metukai ir dar NIEKADA nera tureje dideliu pykchiu, visi klasiokai ir shiaip aplinkiniai juos palaiko…
O jeigu kazhkas pradeda skleisti visokius pletkus, taj toms porelems shiaip patarchiau susimastyti ne apie savo santykius, o apie tai tarp kokiu zhmoguchiu jie sukiojas ir su kuo bendrauja. Liežuvis

…ir gyveno jie gražiai ir laimingai…

Cha cha su pagarba Cha cha

Labai bligai daug patyciu fui daugiau niekada!!!

toleruoju, bet nepritariu, nes is tikruju nuolatine itampa ir pam pa ram per pamokas pamazu zudo visa ta draugyste, beje issiskyrus kazkaip nelabai jauku sedeti toj pacioj klasej ir kai aptarineja ka tu taip ar ne taip darei(na maciau keleta pavyzdziu), pati vos nepradejau draugauti su klasioku, bet laiku isijunge stabdis>>>su klasioku??? o kas paskui? geriausiai kai klasiokai buna geriausi draugai, o ne pora. cia geriausias variantas>>>pritariu toleruoju ir pati taip elgiuosiŠypsena

Visiskai pritariu.GeraiGerai

toks dalykas yra tikras *****, pats isbandziau
niekam nepatariu, nebent labai jau labai zavi klasioke butuŠypsena

Jei jiems gerai- tegu sau draugauja…, bet pavyzdziui as, saves, daugaujancios su klasioku neisivaizduoju…

Nera labai gerai, nes greit vienas kitam atsibosti.

nieko gero…visu pirma…atsibos…o visu antra issiskyrus bus labai nemalonu…niu aisq nebent draugiskai…niu bet visvien…nekas…as apie tai manau Blogai

nu jau su klasioku draugaut butu didele nesamone… Šypsena nu ziurint kaip ishsiskirs… kas ak paliks ir kas ko nekes Šypsena

Blogai

jei pas mus apie ta VyraidraugysteMoterys klasiokai suzinotu, ot tai poreliai butu “KAPCI”, zodziu HANA

as manau tai priklauso nuo amziaus ir jausmu stiprumo.

hmz…na pavyzdziui mokinuosi gimnazijoje.joje tipo tik nuo 9 iki 12 klasiu.manau zmones pakankamai protingi kad suprastu jog draugauti klasiokams tai nieko blogo Taip beto mano klasiokai laabai draugishki ir supratingi Liežuvis nemanau kad jie trukdytu kazkam su kazkuo draugauti.o del to kad tas pats veidas atsibosta,juk nebutina pertraukas,laika po pamoku praleisti kartu su juo Nekaltas o jei tu su savo Moteris ar Vyras pasedesi i diena dvi ar tris pamokas,pavaikciosi kartu daugiausia pora pertrauku,nemanau kad taip greit atsibos.juk kiekvienas zmogus turi kazkiek laisves tureti.jei mano vaikinas butu mano klasiokas nevaiksciociau prie jo prilipus visa diena Laimingas

Nu shiaip tai zjbs bet kai susipyksti tai niekur nedingsi ir kasdien turesi matyt ta zhmogu,nors tau tai ir bus skaudu…NustebęsNustebęsNustebęs

as tai manau kad visai nieko jeigu zmones vienas kitam patinka tai koks skirtumas ar jie klasiokai ar neLiežuvis

Kai mano klasėj 1.5 normalaus berno…

Man tai atrodo visai normalu.Pas mane klasej yra viena porele ir nieks prie ju nekimba.

DRAUGAUT SU KLASIOKE arba KLASIOKU? NEEEEEEEEEEEEEE NIEKADA >NEBENT JI BUTU ZIAURIAI FAINA(S)!!!
tai beveik taisykle:
//////////NE DRAUGAUK SU KLASIOKE arba KLASIOKU!!!//////////////
NES VISI ZINOS;VISI ANT TAVES VARYS(nu jai grazi tai ispavydo varys ant taves o jai negrazi <patis suprantat,bet visu skoniai nevienodi)!!!