Ka manote apie draugyste tarp klasioku?

Tame nieko blogo visai nera! Net labai faina. Daug laiko galima praleisti kartu (nesvarbu norit to ar ne). Tikrai draugystei (ar meilei) trukdyti neturi niekas!

o as manau kad draugyste tarp klasioku gali buti nebent 12 klases pabaigoje…

viskas akey yra… Cha cha tik kad klasiokaj ir viskas… smagu… Cha cha

GRAZU,JEI VIENS KITAM NEATSIBOSTA.BET AS NIEKADA TAIP NEDARYCIAU.

GRAZU,JEI VIENS KITAM NEATSIBOSTA.BET AS NIEKADA TAIP NEDARYCIAU.

Pvz. as saves draugaujancios su klasioku negaliu isivaizduot…

O kas cia baisaus klasioko ir klasiokes draugyste.

visai faina draugaut Šypsena man patiko!

Ziurint kokia klase yra!Dar ziurint kelintoj kalsej esi.Siaip manau taip draugaut neidomu…

taip ,nes gali visko pasitaikyti Šypsena

nenoreciau draugauti su klasioku, vien del to kad butu per didele trintis.Kiekviena diena matai mokykloje, per pamokas. Nemanau, kad tada dar butu noro susitikineti ir po pamoku…Paprasciausiai per greti vienas kitam atsibostu…Šypsena

sawaites reikalas… Šypsena

nzn, kazkaip ne fun butu su klasioku draugaut…
kaip jau daug kas che minejo…gerai jeigu draugishkai ishsiskiri, bet jei Sudužusi širdis ir dar su pykchiais…tai kaip po to i akis zhiuret? Aš nekaltas
ir siaip…kiaura para…mokykloj, per pertraukas, po pamoku, ishvykose visokiose, matyti ta pati veiduka…kazin, ar ilgai ishtvertum… Cha cha
siaip me tai priesh tokius dalykus, ir, kad ir koks mielas, zhavus ir t.t. klasiokas butu, turboot niekada nesutikchiau prasideti su juo rimchiau…buti ne tik klasiokais bet ir geriausiais draugais man atrodo daug faijniau nei trumpa laika pasidziaugti draugyste ir po to jausti pagieza likusius mokslo metus… Šypsena
ani? Cha cha

Vfno draugas draugavo su klasioke ir kaip jis man sake, kad is pradziu buvo visai faina, bet po to jie pradejo gincitis ir issiskire. Dabar jie net nesikalba

Niu draugavau,bet kitam to nelinkeciau daryti!!!

Nieko blogo, bet ir nieko gero!!! Aš nekaltas

Gerai

kazkaip juokingai skamba. nieko gero ten neioseina, isskyrus vienetinius atvejus.

nuo naujuju metu draugauju su klasioke. visko buvo - is pradziu paskalos, klasioku pavydas… paskui pykciai, barniai, pavydas, baime del isdavystes ir t.t. bet dabar - vasara musu santykiai labai pagerejo. galiu pasakyt tiek - draugaut bunant vienoj klasej is tiesu labai sunku. porele tikrai turi but stipri o ne prikoline. dazniausiai tokie “bazarai” trunka vos savaite ar dvi ir eina taip ratu pakaitom tarp skirtingu klasioku, bet kai kuriais atvejais (manau ir mano tuo paciu) kai istiesu zmones isikliopine vienas kita kasdienybe ne trukdo, o tik glaudina ryshi tarp ju. tokiu budu gali uzsimegsti kazkas tikrai rimto. tik perspesiu, kad z. knisa nuolatine itampa per pamokas pradzioj. o jei dar vienas is poreles nori viska baigt - pzdc kokia kankyne, nervu sekinimas ir saltasis zvilgsniu karas…tei va - jei zadat ka pradet - rimtai apmastykit kokios draugystes norit Mirkt

dzevecy mano…ot problema sugalvojo…kaip norit taip darykit…jeigu bendravimo sutrikimu ner, viskas gerai…bet visgi, klasiokai dazniau buna draugais…arba meiluziais…kaip kam patinka…Šypsena