Ka manote apie baxuriukus einancius y soliarumus ?

Soliariumas, kliošas, ilgi plaukai, dažyti plaukai, lakuoti nagai, išpešioti antakiai, auskarai ir t.t. (nu čia apie vyrišką giminę šneka eina)
Nu karočia jau tokia berišybė…
Aš asmeniškai tokiem dalykam gyvenime nepasirašysiu…
Juk kažkas turi skirti vyrus nuo bachuriukų…
(jau vien žodis "bachuriukas" skamba *****iškai, ką negalit sakyti "bachuras" ar pan. Nu suprantu kaip tai sako panos, bet kai taip sako/rašo dalyviai, tai net graudu daros)
O diskusijos apie bachurus su moteriškom bliuskutėm, FE!!! TFU… Bjauru…

O kaip dėl soliariumo manijos Kaune…
Tai nevarykit…
Aš tikrai galiu atsakyti už Rasos gimnaziją, kad ten tvarka ir bachūrai tikrai nevaikšto į soliariumus, nes po to jiem taikoma daug represijų…
Bei kadangi aš dabar mokausi KMU… Tai ten tikrai mano chebros būrelis tikrai nedaleis, kad būtų tokių bispridėlų…

Nieko baisaus jei vaikinas savimi rupinasi visdelto rudas kunas seksualu

Šypsena

shiap baxuriukas ( bent jau pas mus ) yra skaitosi mazdaug mano metu vyrishkos gimines atstovas , o baxuras jau mazdaug tavo metu… ir nemanau , kad cia kazkas iškrypėlistishko. ishtrynus soliaruma pilnai sutinku su tavo nuome del geju

2 Zitas :
va matai del ko vaiktoma y soliarumus Cha cha

pas mus shulej irgi buvo tokiu pora atkakliai pasisakanciu pries “soliaruinius” Šypsena , bet nieko jie nepadare tik shnekejo daug uz akiu… :\

Pas jus shulej…

Nesakyk, panos pasidažiusios ar pasipudravusios ir t.t. taip pat atrodo gražiau…
Negi dabar ir bachurai turi taip daryti… Ne…
Tas pats ir apie soliariumus…
Paprasčiausia nevyriška…

nu as normaliai ziuriu o kas cia tokio ?

siaip mano babce (mociute) apie paneles kurios dazosi sako k.u.r.v.o.s , nebuk Zitai Titai senas…

Zitai
kokiam pliaze deginies ?

bishki bent man neiprastas shiz reikalaz. beto dideles butinybes mano odai papildomai degintis nereikia - viska genai daro Šypsena

[quote]Zitas rašė:
Tai ten tikrai mano chebros būrelis tikrai nedaleis, kad būtų tokių bispridėlų…
[/quote]

Tokių šnekų pasiklausius susidaro įspūdis, kad tave kažkas iš už nugaros nuskriaudęs buvo. Cha cha Gal ir pliažo vasarą baidaisi?Aš nekaltas

Nu kas čia dabar jum su tuo pliažu…
Vasarą kaip visi normalūs žmonės varau prie jūros ir einu į pliažą…
Kas čia dar per klausimai…

O dėl “nugarinio” tai susilaikysiu nuo bet kokių komentarų…
Neapsimoka net prasidėti su tokiais Baisu

Ai dar ten tas variantas su močiute…
Tai nelabai supratau kuo tavo atsaklymas susijęs su mano pasisakymu…
Aš sakau, kad panos pasišpakliavusios atrodo gražesnės, o bachurai tuo tarpu taip nesielgia…
Kaip ir panos po soliariumų atrodo gražesnės, o bachurai tuo tarpu irgi taip nesielgia…

Ir išvis…
Kiekvienas turi savo vyriškumo sampratą…
Mano nuomone eiti į soliariumus nevyriška, mano draugai man pritaria ir man to užtenka…
Norit bobėti - bobėkit, jūsų reikalas…
Vieniem atrodysit gerai , kitiem ne ir vsio…

cia nesamone kad virai vaiksto i soliariumaŠypsena

Tiems kas pries vaikinus, kurie vaiksto i soliariuma, pasakysiu: Gal vasara neiseikit is namu, o jei ir iseisit, tai slepkites nuo saules, dar netycia idegsit!!!O jei ir idegsit, tai stenkites visa idegi nusiplaut!!!
Kaip jus nesuprantat, kad soliariume kaip ir sauleje oda gauna vitaminu ir taip graziau atrodo( aisq neuzmirskim ir saiko)!
O jei jau merginos nesioja kepures, tai vaikinam jau negalima???
Cia tas pats kaip ir su auskarais…nieko…prigijo ir vaikinam(o kaip buvo tarybine liaudis pries tokius nusiteikus)…tai.,akd geriau patylekit arba bukit balti kaip …!!!

Visu pirma oda gauna tik vieną vitamina D…
O organizmas prisitaikęs evoliucijos procese, kad jo pakankamai prisigamina per vasarą…
Visu antrą - o nx tie kraštutinmumai…
Ko čia gėdytis natūralaus įdegimko…
Vat kai dirbtinis/nenatūralus įdegimas tai jau negerai…
Visų trečia…
Auskarai bachurams tikrai nepritapo…
Tokių kaip tik mažėja…
Kaune jau greit visus juos išmedžios…

Visu pirma oda gauna tik vieną vitamina D…
O organizmas prisitaikęs evoliucijos procese, kad jo pakankamai prisigamina per vasarą…
Visu antrą - o nx tie kraštutinmumai…
Ko čia gėdytis natūralaus įdegimko…
Vat kai dirbtinis/nenatūralus įdegimas tai jau negerai…
Visų trečia…
Auskarai bachurams tikrai nepritapo…
Tokių kaip tik mažėja…
Kaune jau greit visus juos išmedžios…

Patikek, nebe tie laikai, kai visko uztenka, ka mes gauname naturaliai!!!
Ir dar tu man pasakyk dirbtinio idegimo minusus???Kas cia blogo, jei tapsi rudesnis…ir ar tu turi omeny, butent dirbtinis idegimas vaikinam blogai???
O kas liecia trecia, tai pats katik pasakei, kad kaunas nereali provincija…ir galu gale to nebepaneigsi! Su savo "medziojimais", atsiprasant, treninginem madom ir smurtu (beje policijos statistikoj antras miestas po Panevezio) ir savo betvarke kauans daro geda visai LIETUVAI! Pats pasakei, kad nera pas jus demokratijos…kol Vilnius Klaipeda i Europa, Kaunas merdi…!Tai, kad Vilniuj auskarai pritapo!

Jeigu nori, tegul eina. Negi gaila.