Ka manote apie baxuriukus einancius y soliarumus ?

Rudas idegis + kliosavos kelnes [TaipCha cha] + palaidinuke pabrezianti raumumenis = Gerai Gerai Taip Taip

Palaidinukes devi tik merginos. Aš nekaltas Vaikinai marskinelius isryskinancius raumenukus. Taip

Mes cia apie ta pati Cha cha Taip Cha cha Taip

jei vaikinas is prigimties yra nelabai sviesus tai kam jam i ta soliariuma?aisq jei jis super baltas…Cha cha tada why not?

Nesipeskit… Mirkt
Rudos mergickos GeraiMirkt Bučkis Taip

Isivaizduok savo teveli su mamytes “bliuskucia” Cha cha

oj… soliariumas rulezzzz !!! oj kaip myliu soliariuma…uch… Graži

ir jei bichai eina i soliariumai tai irgi gerai , nu grazu jei rudas berniukas Šypsena visai kitaip ziurisi , nei kox baltas( vek…)

Gyvenu tokiam mieste kaip kaunas,o cia dabar didele soliariumu banga uzhejus…ir kas labai keista,baxurai juos lanko tikrai ne maziau nei panos!priesingai,net slykstu ziureti kiek kaune atsirado tu "perkepeliu",kurie nejaucia saiko…nu zinot,klouniskai atrodo…O jei dar uzhsideda zydrus visokius megztukus ir baltas kelnes tai vobse…Blin,ir dar sustrus lauzia,tipo as stiliovas…Gerai viskas,kas daroma su saiku…o dabar kuo rudziau-tuo sustriau…

ne siaip as y pliaza vasara kiekviena diena vaiksciojau , nu tokio rudo gal tiesa ir nematiai… va vasara taj rudas buvau , o siaip soliariume pats buvau viena kart bet nusprendziau , kad man to nereik , nes pasidariau ne be rudas o rausvasŠypsena

Nu neperlenk lazdos… Mirkt

ne stabiliai pas mus bent jau shulej daxuja kas yra…

Mamiane rase:
>tikriawsiaj jie neturi kur babkiu det…arba neturi ka vejkt…arba yra truputi trenkti…arba zhydri<
Man tik uzejus uzkliuvo sitas pasisakymas!Dabar tave i suns dienas isdesiu!
Jei tu taip sakai, tai as babkes svaistau, esu zydras ir dar trenktas!
Tai ar dabar tu supranti ka pasakei?
Neuzmirsk mergaite, kd gyveni Europoj, neuzmirsk, kad ne tik Europoj, bet jau beveik ir vakaru!
Grazus vaikinas nebutinai yra gejus
Ir jei jau ten eisi, tai nebusi zydras, o tiesiog RUDAS!
Mazvaikiskas poziuris, o jei pinigus uzdirbi, beje juos gali kist ir leist kur tik nori, ko nepasakyciau apie tuos, kuriuos tau duoda mieli teveliai!

na tikrai keista matyt vyrus soliariume.manyciau kad tai labiau panelems skirta.
bet pasitaiko ir sumoteriskejusiu vyru ir suvyriskejusiu moteru Cha cha

As nesuprantu kas cia per klausimai? Ne karta buvau soliariume ir kas gi cia blogo? Manau tai normalus dalykas. Cha cha

Nuomone tokia pat kaip ir merginos kurios vaiksto i soliariumus Šypsena O manau, kad tai labai fainiaiCha cha

Bachūriukai,kurie vaikšto į soliarumus atrodo fantastiškai,ypač rudenį ar pradžioj vasaros Gerai

Isivaizduok savo teveli su mamytes “bliuskucia” Cha cha

[/quote]

Turiu tokia viena foto Kietas Ten tokie vaikinukai su vyrisko tipo palaidinemis Taip Domekis mada ir tuo, kas dedas uz Lietuvos ribu Šypsena

Turiu tokia viena foto Kietas Ten tokie vaikinukai su vyrisko tipo palaidinemis Taip Domekis mada ir tuo, kas dedas uz Lietuvos ribu Šypsena

[/quote]

Tai jie turbut gejai… Ne
Nesiseka elenutiai , vis ant zydruju uztaiko… Mirkt neliudek kada nors surasi vaikina ne geju…

Butent ,butent!!!pas mus irgi sulej turbut nei vieno balto baxuro,nereali manija!Taip