ka manot?...

ka manot?..

…apie mokiniu ir mokytoju santykius uz mokyklos ribu? ar tai moralu? kaip elgtis vienai ir kitai pusei? help! as isimylejau mokytoja arba mokytojui patinka mokinys. ka daryti?

abiem atvejais geriau nieko nedaryti !!! straipsnis Kietas

as tai dulkindavausi su fiziku…uz mokuklos kampo Gerai manau sveikintina Taip

didziuliai sveikinimai tau ir fizikui (klausyk, a geri tie fizikai buna “uz kampo”? Mirkt)

uz kampo niekam tike Ne geresni bernu tulike Niam niam

nu blyn taip ir galvojau !!! tai gerai kad as su fiziku taip ir nenuejau uz kampo - o prase diedas… Taip

largo, taigi mokytojai be babkiu Cha cha ar cia is sportinio intereso… tai tada reikejo su kokiu branduolines fizikos mokytoju… nes gal jam nuo bandymu kuri nors kuno dalis i geraja puse mutavo Cha cha

ytundra tu Pavargęs o egzai, kontroliniai…kaip manai…kodel mokykla vien 10 baigiau Pavargęs Girtas

nieko nedaryti, greitai praeis Nekaltas arba gali susikti sau gyvenima Liežuvis

na ka kava ir brendis ty smailytes receptas Cha cha

mane tai bandė išrūrint direktorė porą kartų ir dar savo kabinete Apakęs bet pamatė, kad grasinimas tėvus pakviest man neopus, apsiramino. Klimaksinė lerva… Pavargęs

nieko,bet tokios meiles greit ateina ir praeina.as atsimenu ir musu mokykloj ,kai kurios marginos isisvaigdavo koki mokytojeli,o kai nera abipuses meiles,tai asqu ir geit pamirsdavo Flirtas Taip

jetus tu mana, Psycho, tae tai turbut paveike labai… Apakęs

na, ką tu, aš ir špižiaus, mane veikia tik rūgštys.

nu tei dziaugiuos nerealiai uz tave. maniau jau visai supsychovai…

nieko naujo, be straipsnio, neisgirdau. o kur romantiskoji puse? Šypsena kur nekalti zvilgsniai, mazos paslapteles? Šypsena isidiskutavot tarpusavy, bet esmes nematau.

pistis yra vienas iš fiziologinių poreikių pagal maslow. koks skirtumas su kuo tai darysi, fizikos mokytoju ar kiemsargiu. Nekaltas

kokia romantiskoji puse, tu nepilnamete jis suauges diedas… blaivykis sakyciau…