Ka manot apie Mitsubisi Galant ?

Ka manot apie Mitsubisi Galant ?

? parasykit savo nuomone Cia.

gerai manau cia Cha cha

mano nuomone nebloga. Ar cia parasiau???

jei nuo kokiu 97m + amerikanskas variantas, tai geriau nebuna!
geras pasirinkimas!Gerai

Nu ir kuo jau taip gerai tas amerikansakas variantas ? Ar tuo, kad kai kuriu detaliu cia gauti nerealu ir reikia kosminem kainom siusti ish JAV ? Beje, savo laiku turejau amerikonishka Colta…Cha cha

Pasiimk kokiu `92m. 2.0 GLSI, tai ir i darba ir i soda ir i draga galesi vaziuoti, nu o jei dar sugebesi is kurnors isknisti 3.0V6 4WD tai galesi dar ir i bekele pasokti. Cha cha Siaip teko man su dvilitrinu pasivazineti tai tikrai puikus aparatasTaipTaip imk ir negalvokLabas

Neblogas aparatas. Teko su tokiu vazineti 5 metus (variantas GTi-16v).
Jei pirksi, atkreipk demesi i greiciu dezes stovi, ipurskimo kompa, holo davikli. Paklausyk, ar nekala hidrokompensatoriai.

nu siaip neblogai.
O kuris galant’as domina? kuriu metu? ir t.t.

beda su begiu dezem, brangiom dalim ir pakaba man rodos truputuka retkarciais durniuoja

Pats vairuoju jau 9 metus galanta galiu pasakyti kad masinyte nebloga vaziuokle paprasta nadiozna universalus masiniukas bedos tai ipurskimo kompas deze silpnoka

Pats vairuoju jau 9 metus galanta galiu pasakyti kad masinyte nebloga vaziuokle paprasta nadiozna universalus masiniukas bedos tai ipurskimo kompas deze silpnoka

o brangios dalys, tai cia kaip ir visu japonisku masinu, ane? Mirkt del pakabos - jei normaliai priziuresi visaks bus normaliai, durniavimai is niekur neatsiranda Šypsena

O kaip jums dyzeliukas kokiu 90-91m? Gal kas vazinejat? pasidalinkit patirtimi Šypsena

Siaip labai komfortiska masinyte,ir vaziuoja gerai,ir nerudija nuo,berods,'91m, ir gerai atrodo.labai dideliu nusiskundimu neturiu.Nepatinka stai kas: silpnokos spyruokles gale ir siaip masiniukas toks bisky vejo lengvai pajudinamas yra,stabilumo daugiau noretus…Ir dar- vasara greiciau vaziuojant lango geriau nedaryt,nes ziauriai vejas sniokscia (bet tam yra stoglangis Šypsena Tai tiek is mano puses…

Speju ne i tema ,bet…
Teko atlakstyt menesiuka su 99m galantu, beje 2.5 v6 . Atsiminimai patys geriausi ishliko Šypsena Eidavo jis tai jobtvajumat, uztat ir benziuka atitinkamai ryjo. Kai autostradoj 230 myniau ,tai benzo rodykle akyse krisdavo Šypsena
Dar 1 bairis, jus esate akyse mate ,kad mashina 1begiu vaziuotu 80km/h??? Butent tiek ejo galantas, kam pasakau tas netiki, gal ten spydas naujoj mashinoj blogai rode,bet netikiu Šypsena Zodziu pakankamai komfortishka mashina ,kartu ir sportishka,tiesa gale mazai vietos, ishvaizda gera(ypac snukis agresyvus).
Butu litu ciuju griebciau ash ji Šypsena

Dyzeliuko neverta, nekokie jie galant’u.