KA MANOT APIE GRUPE ZAS?...

o apie juos dar kazka manyt reikia? nieko nemanau… kazkaip tuscia vieta egzistuoja ir tiek…

nu mano nuomone butu kitokia. zasai - pasene jau, grupe varo totalu ****a, dar galvoja, kad jie tokie kruti ir pan. man toks issipi!sinejimas nepatinka.
vat, mano nuomone.

Man isvis lietuviska muzika nelabai patinka !!! Ne
http://65.61.153.217/page.php?x=565403

ogi nieko gero Blogai

dainos ju visai neblogos, bet patys tai man nelabai

zasai man patiko pries kokius 5 metus… tais laikais kai grojo tokias dainas kaip "giedok" ar bent jau "po stikliuka" .
mane ervai ima, kai drauges isgirsta palange dieduku ir susileidzia is laimesKandaKandaKanda
vat ka daro babkes, kur ju daugiau ten ir suka zmones [dauguma]

ŽAS YRA ŽAS

ir viskas "aisq" Cha cha

man kaip tik siuo metu Zas labai patinka,negu anksciau kur leido tokius gabalus kaip po stikliuka.
Siuo metu zas jega Gerai

Kalbant apie agitbrigada ZAS,tenka pazymeti,kad tai grupe realiausiai atspindinti tuos gudzius Paxinius Lietuvai metus.Tai vienas is geriausiu pavyzdziu,kaip is su-do prispausti daug vasko,perdaug nepersidirbant.Si agitbrigada visiskai atitinka nudienu poreikius placiuju masiu,kurie deje skersa ant Paxines Lietuvos ir propaguoja Poxuine Lietuva.Iskirtinis bruozas yra tas,kad nerekomenduotina ju rodyti uz Lietuvos ribu,nes anapus sienos nei Paxo,nei Poxu,nei ZAS-u gali nesuprasti ir neteisingai ivertinti.Nekaltas

daug rūkalų+daug baltos+žasų muzika= pac geriausias kaimo toosasTūsasTūsas

Gerai Nekaltas

klausyti galima Cha cha

Turbut visi zinot,kad ZAS pavadinimas reiskia-zertva ant snukio,
o tas jau daug ka pasako apie grupes lygiJuokiasi

O tai pvz jau kjokia Geltona grupes pavadinimas labai skambus.Man pati grupė zas ir dainos, ir vyrai saunus Taip

Jei neklystu seniau TRU buvo grupes GHOSTORM vokalistas, riaumojo nerealiai.
Bet kadangi Lietuvoj is tokios muzikos babkiu neuzkalsi, nuejo popso
keliu. nors ju popsucha gan subtili
Nekaltas

niu seip grutes stil’as zhiauriai levas, nes tie ilgi plaukai man taip klaikiai atrodo…nu dar ezopui jie puse velnio, bet kitiem…kiba pas juos visur tox plaukuotumas Cha cha seip ir muzonas ju tox…neypatingas…nors yra ir fajnu dajnushku Laimingas

labai smagiai perskaičiau nors ir žinomą informaciją darkart, kurią parašė Artūrėlis. Šaunuolis Gerai Nes dauguma dabartinių ‘man ramu’ ar ‘palanga močiučių’ žas ‘mylėtojų’ nežino apie "dozę" (kurią klausiau savo laiku ir aš… ir net ne 1 ir ne 2 kartus Šypsena ) Taip, tikrai, ŽAS kažkada galėjo vadintis muzikantais… vėliau, jie galėjo vadintis vestuvių muzikantais… dabar jie gali vadintis sėkmingais komerciniais muzikantais… apart komercijos mieko jų muzikoje neįžvelgiu…

Pritart norėčiau ir Tooshas nuomonei, kuri buvo pagrista M.Mikutavičium Cha cha

lewakai Liežuvis

apie grupe ZAS

pradzioj: vare gangsta’rap.
albumai: U-ZAS
kaip?: daug keiksmazodziu, tekstai buvo izeidziantys.

paskui: vare hardrock’
albumai: doze
kaip?: gerai !!! vare kaip reikalas, aisq kai kurie gabalai buvo Rage Against The Machine paimti, tik pakeisti tekstai ir kai kuriose vietose kai kas pakeista. siaip tie metai buvo geriausi ju kuryboj.

veliau: vare techno
albumai: man gerai, man dar geriau
kaip?: nusipirkau as tas ju kasetes. paklausiau gal 15 minuciu ir nukishau giliai giliai i stalciu… scheize…

dar veliau: veswtuvine muzika
albumai: leninas, taupa
kaip?: trumpai ir aiskiai - gavno kaip reta

veliau nei anksciau: xz kas…
albumai: eurolyga
kaip?: eurolygaga eurolygaga… *****

dar po kiek laiko: nupopsejo
albumai: man ranu, europa
kaip?: dzinglai - man ramu, palanga mociuciu, 7 oziukai… na patys zinot… shit

veliau nei po kiek laiko: nu grynas *****as popsas
albumai: europa (atrodo)
kaip?: ***** ***** ***** *****

na gaidziai tie ZAS’ai geriausias ju kurybos laikotarpis - `97 metai, kai iseina DOZE.

o siaip tai…