KA MANOT APIE GRUPE ZAS?...

hm…na tiesiog tu atstovauji tai daugumai tipishko lietuvishko skonio…o gaila…Blogai nors del skonio(jei ZAS abskritai galima priskirti skoniui) nesigincijama…tiek jau to…NekaltasNekaltasNekaltas

kiek zhinau seniau susikurimo pradzhioje jie tikrai neblogai pawarydawo…
man rodos jie ir pirmaji comes death festiwali organizawo…(gal ash ir klystu nzn)…
o dabar tai ot…hmmm… Nekaltas Pavargęs
wienzho ash ju neklausau…

Komercinė grupė ir tiek.

jo…seniau jie neblogai pavarydavo ir mano nuomone paskutinis geriausias ju albumas buvo "dozė". po to pradejo groti masėms ir laikyti geriausia lietuvos grupe tikrai nedrysciau Ne (populiariausia…gal)

Ne

kaip kurios dainosGerai bet kitos VeeeVeeeVeeeVeeeVeee

muzikos tai nelabai ju klousou, bet "Be Proto" kiekviena diena ziuriuLiežuvis Tūsas

Tai kad tas "be proto" irgi nieko doro.Nekaltas

hmmm…o man reikia atitrukt nuo visokiu rupesciu, tai 15 minuciu paziuriu, nors zinau, kad nesamone, bet bent juoko kazkiek sukeliaMirkt Šypsena

Taigi…Nekaltas : Kazkiek…Nežinau

niu ko raukaisi?Drovus neziuri, ar liudesy sukelia?

Mano nuomone apie juos, mano nuomoly yra = PavargęsVeeeBaisuBlogaiNe

NežinauNežinauNežinau Ai, vakar pasimatymas nenusisekeŽliumbia… Taj vargu ar isvis kas nors gali man ytikti…Ne

muzika turetu pakelti bent siek tiek nuotaikaMirkt neliudekNe bus tu pasimatimuTaip

Hope so. Goldie berods padeda. (Kashpirovskis II…)Juokiasi

Kaip bebutu, visvien manaw kad zasai su savo muzika ("mes ne popsas niaa! Tikra muzikaaa! NeBlogai Veee ) ir su savo buku yvaizdziu yra niekai. Nevykeliai.

…be proto…

JuokiasiCha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi niu nejuokinkit zmoniu…

[quote]
Sklandanti rašė:

kam normaliausia, o kam ne… Nekaltas Pavargęs